Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy az idősebb lányokhoz vonzódok?

Figyelt kérdés
Eddig akárkivel beszéltem mind 16-17 évesnek gondoltak pedig nem is vagyok annyi... velem egyidős, vagy fiatalabb lányok túl gyerekesek számomra... ez normális?
2015. júl. 3. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ez normalis..erettebb a gondolkodasod a tobbiekehez kepest..ez szerintem jo dolog :) ok gyerekesek, meg nem olyan erett a felfogasuk..te koran ero tipus vagy..es az nem baj ha az idosebb lanyokhoz vonzodsz :) legalabb azok mar nem olyan szeleburdik es megbizhatobbak.
2015. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem... köszi a válaszod... csak az a gond hogy minden lánynak a korom a baaj... hiába vagyok érettebb
2015. júl. 3. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
hat azt mondjak a szerelembe a kor nem szamit..lehet az a baj h erett vagy a korodhoz kepest es felnek ettol.. ugymond tul okos lennel hozzajuk..de biztos vannak a korosztalyodba is ertelmes lanyok..csak meg kell talalnod :D
2015. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem... köszi :D
2015. júl. 3. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet neked így. :( A koruknál szintén érettebb lányok is csak az idősebb fiúkhoz vonzódnak, fiatalabbnak esélyt sem sűrűn adnak. De azért van akinek összejön, beszéltem már 17 éves sráccal, akinek 20-21 éves volt a barátnője. Ritka intelligensnek tűnt már pár mondatból, azt hittem volna legalább 20 éves lehet. Nyilván nálad is azért van, hogy idősebb lányokhoz vonzódsz, amiért nálam a pasiknál(habár gyanítom te nem olyan korú lányokhoz, mint én férfiakhoz...:D ), szóval már előítélem van a korombeli fiúkról, mert 90%-ban gyerekesek, felelőtlenek, akkor is ha magukról azt hiszik, hogy milyen érettek. Normális ha te is hasonlóan gondolod, próbálkozz felfelé, de legjobb lenne ha olyat találnál, aki veled azonos értelmi színvonalon van, esetleg testileg is többnek néz ki, mint amennyi. 17/L
2015. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!