Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb pasik mindig így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasik mindig így viszonyulnak a fiatal lányokhoz?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy az idősebb pasik (30-40 évesek)azért tesznek bókos megjegyzéseket egy fiatal ( 17-20 éves )lányra mert fiatal vagy pedig tényleg tetszik nekik.


A szüleim baráti körében van néhány olyan férfi , akikről észre veszem hogy engem leseget és van hogy szexxel kapcsolatos beszólásai vannak felém.

Azért van mert "fiatal pipi" nek tartanak vagy tényleg csinos lánynak?



2014. ápr. 15. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert fiatal,es csinos is vagy,azert szologatnak be.
2014. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szép is lehet egy 17-20 éves lány. persze hogy lehet "húzni" az agyát.
2014. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez alpárian fog hangzani, de azért, mert jól megk****nának. Fiatal vagy még, valószínűleg szemrevaló is. Márpedig egy 20 éves lány az bizony egy jó 20 éves lány. :)
2014. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy pasi 30-40 éves meg fogja nézni a szép lányokat :) A férfiak ilyenek.

És ez igy is marad amig meg nem halnak :)

2014. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megdugna. Így konkrétan. Nem szépítem a dolgokat, a többiek majd megteszik.
2014. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert csinos fiatal pipi vagy.

Ne vedd komolyan őket..

2014. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt elég bunkó dolognak tartom, hogy megjegyzéseket tesznek a barátaik lányára.
2014. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. ápr. 15. 16:01
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Kapuzárási pánikjuk van vagy életközépi válságnak is nevezhetnénk. Szórni akarják még a magvaikat(dugni akarnak) amíg lehet.

Gyakori jelenség a jelenlegi társadalmunkban és mivel apakomplexus lányból kevés van így nagyon sok lánynál bepróbálkoznak.

2014. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, csak nem állom meg szó nélkül... :D


30-40 évesek, mint idősebb pasik? Na ne már! Tudom, hogy minden relatív, de hát na.... Igaz, nő vagyok, de akkor a 41 évemmel ássam el magam?


Kapuzárási pánik? Majd 45 után, 50 körül...


Addig igen, a kérdező által felvázolt két verzió... vagy mert fiatal a lány, vagy pedig tetszik neki, legalábbis annyira, hogy megkívánja!


De az ilyen korú férfiakat azért ne írjuk már le! Egy ember, legyen az akár férfi, akár nő, ha megfelelő szexuális kultúrával rendelkezik, és odafigyel a partnerére, akkor 30 éves korára érik be! Ezután lesz igazán jó az ágyban! Tudom, a fiatalok ezen mindig kiakadnak, anno én is kiakadtam, de idővel rájöttem, ez valóban így van!


De 30-40 éves férfiakról idős emberként beszélni? Komolyan, ez fáj. :)))

2014. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!