Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha én 20éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha én 20éves vagyok és vonzódom a 15-16éves lányokhoz? Ez fordítva is ígyvan, sok 15-16éves lánynak sokkal idősebb pasija van.

Figyelt kérdés
ha nektek volt/van ilyen kapcsolatotok,akkor a szülők hogy fogadták hogy a picilányuk egy 20éves fiúval van?:)
2012. nov. 12. 14:16
1 2
 1/14 BubisBublek860 ***** válasza:
Nem én 15 vagyok és még a 30-as nők is bejönnek.
2012. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én is a friss húst kedvelem nem a vén lányokat ! nem muszáj tudni hány éves vagy :)
2012. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 éves lány 20 éves srác az teljesen rendben van. Nem vagy pedofil :DD
2012. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és ilyenkor a szülők mit gondolhatnak? én a kislányomat fogom félteni majd.. amikor belekezd a sexbe..ezek az apukák nincsenek úgy megölöm ha megdugja a pici lányom?:D mivel egy kapcsolatba ott van a sex is.. van hogy nekem is bejön az idős nő.. 30.. akár, deegy fiatal érintetlen tini,akinek énlennék a mindene..na az felbecsülhetetlen.. az igazán tud szeretni:) persze az idősebb is..
2012. nov. 12. 14:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hivják hogy uralkodási vágy és ne mondanám normálisnak. Ez a legsanszosabb.

Másik lehetséges ok hogy mikor ebben a korban voltál te nem élted meg amit mindenki más a környezetedben, ennek csak külső szemlélöje voltál és ennek megélésére vágysz.

2012. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
így ismondhatjuk! én valahogy kimaradtam ebből a 15-18éves korombeli lányok kavarásával..
2012. nov. 12. 14:28
 7/14 Jézus :) ***** válasza:

Sok könyvben olvastam pl., hogy férfiaknak 4-5 évvel idősebb hölgyet kéne társnak választani. Rengeteg ok volt feltüntetve,az egyik pl, hogy a férfiak korábban halnak meg.

Kérdésedre pedig, "ízlések és pofonok".

2012. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért, hány évessel kellene egy 20 évesnek lenni? Vagy ki tetsszen egy 16 évesnek, egy 12 éves? Nem is értem a kérdést.
2012. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és normális oda is vissza is
2012. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

15:59


Baromság, hogy a férfiak korábban halnak meg.


Azok halnak meg korábban, akik veszélyes/káros életmódot élnek. Az már más dolog, hogy ebből férfiból van több.

2012. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!