Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Az egyik héten elkezdtünk beszélgetni és egyszer csak elhívott randizni én meg bele mentem. Jól elvoltunk az első randin ezért többször is elmentünk randizni. Cseréltünk telefonszámot, amikor fáztam oda adta a pulcsiját, stb. Aztan egyik nap ELŐSZÖR IRT facebookon de nem beszéltünk sokat. Következő héten hozzám se szólt és nem is köszönt.. aztán kiderült hogy nem akar semmit mert nem akar megbántani. Meg olyan is volt hogy állítólag már nem tetszek neki mert már mások tetszenek neki... nem értem hogy mi volt ez a nagy változás.

L


2015. júl. 3. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmúlt a rózsaszín köd.
2015. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg csak jatszadozott veled. Nem gondolt komolyan semmit. :(
2015. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!