Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerda óta beteg vagyok,...

Szerda óta beteg vagyok, viszont a hétvégén meglátogatnám a barátomat. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van nálunk egy olyan szabály, hogy a betegség a hétvégén is tart, ha iskolában nem voltunk, akkor a hétvégén sincs móka.

A kedd éjszaka borzasztó volt, óránként felkeltem hányni és a hasam is ment.. Eléggé leterített a lábamról, így is híznom kellene, nem tett jót. Azóta már jól érzem magam, persze nem rohangálok a házban, de tünetmentes vagyok.

Ma azért rákérdeztem apánál, ha már úgy is jól vagyok, akkor nem mehetnék-e el a barátomhoz és azt mondta, hogy persze, rendben van.

Kicsit meg is döbbentem, hogy ilyen könnyen belement.

Szóval, a kérdésem az lenne, hogy szerintetek megkérdezzem-e, hogy a hétvégi utazgatásomnak, az-e az ára, hogy holnap iskolába kell mennem, vagy hagyjam, ha magától nem mondta, akkor ne foglalkozzak vele külön, örüljek, hogy elmehetek.

Mert holnap még inkább itthon maradnék pihenni, összeszedni az erőmet.

A barátom most semmiképp nem tudna jönni, ha találkozni szeretnénk, azt így tudjuk megoldani.



2015. máj. 21. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Hat szerintem ha jol vagy mehetsz suliba, igaza van apadnak, ha a heten beteg vagy, hetvegen se jarj el.

Osztalytars meglat, es megy majd, hogy pasizni nem vagy beteg

2015. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Kérdés, mitől lettél beteg? Ha csak valami rosszat ettél, azért hánytál, akkor nyugodtan menj hétvégén a barátodhoz. Miért ne gyógyulhatna meg valaki hétvégére??? Ilyen butaságot még nem is hallottam. Ha viszont valami vírusfertőzéstől voltál rosszul, a helyedben nem mennék a barátomhoz. Nagyon kevés idő telt el, ha tünetmentes is vagy, fertőzhetsz még.
2015. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1: Messze lakik, azt hittem ki lehet venni :) azt is írtam, hogy a holnapi iskolába menetelhez még nem érzem magam elég erősnek.
2015. máj. 21. 20:13
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha ahhoz jól vagy, hogy a barátodhoz flangáljál akkor ahhoz is jól vagy, hogy iskolába menjél, pont...
2015. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Arra válaszoljatok kérlek szépen, hogy megkérdezzem-e, az iskola dolgot, vagy hagyjam :(
2015. máj. 21. 20:15
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, legalább tisztában leszel a dolgokkal.
2015. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Kérdezd meg, de aki iskolába nem tud menni, mert beteg, az a pasijához se menjen, ugyanezen okból.


Vagy, ha a sráchoz elutazol, akkor a suli meg sem kottyanhat.


Én nem engednélek el, vagy akkor holnap bemész a tanításra.

2015. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezés nélkül is egyértelmű, hogy menned kell holnap suliba, ha hétvégén pasizni akrsz
2015. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos kiírt holnapra is, akkor maradj otthon. Ha nem, akkor menj iskolába. Ennyi. Gondolom nem a szüleid igazolják a 4-5 napos vírusos megbetegedésedet, hanem elmentél orvoshoz.
2015. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha van igazolásod, maradj otthon. Ha nem mondta külön, én nem kérdezgetném, hanem otthon maradnék. Amúgy is baromság ez, hogy aki hétköznap beteg, hétvégén is maradjon otthon, az ember simán meggyógyulhat hétvégére..
2015. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!