Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátomat szeretem aki lány és szerintem ő is engem de Nem Akarom elvesziteni a baratsagunkat de járni szeretnék vele?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit

Vagy az egyik vagy a másik

2015. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:
100%
Nem barátság, ha járni szeretnél vele és szerelmes vagy belé. Idővel egyre szánalmasabb lesz, és teljesen értelmetlen. Vagy tegyél le róla, és élvezd a barátságotok, vagy hajrá, legyél férfi, élj egy kínálkozó normális lehetőséggel, és fejezd ki, hogy többet szeretnél. Lehet szavakkal is, de értelmesen. Ne vallj neki szerelmet.. Ha nem jön össze semmi értelme nincs ennek a barátságnak, csak szivatod magad, nem ismerkedsz miatt más lányokkal, nem tapasztalsz, és ha bepasizik csak szar lesz neked, ha meg esetleg tetszel neki, akkor meg szintén hiába húzod... Kapd össze magad! Mennyi ilyen van.. Ez nagyon szörnyű :/
2015. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
, hívd el egyet sétálni valahol, akkor jártok is, de barátok maradtok.
2015. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és van az a mondás hogy ha valakit szeretsz engedd el én elengedtem és viszajott de ő azt állítja hogy valaki mást szeret.
2015. ápr. 2. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!