Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan/hol ismerkedjek idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/hol ismerkedjek idősebb férfiakkal lazább kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek,és a személyes vélemény nem érdekel azzal kapcsolatban,hogy keressek inkább a saját korosztályomban partnert,előre is köszönöm.

Lassan 18 éves lány vagyok, volt már komoly kapcsolatom és kevésbé komoly is, mindig is az idősebb férfiak tetszettek meg, ez van.

Nem feltétlenül laza kapcsolatot keresek,nyitott vagyok, inkább lesz ami lesz belőle elven keresgélek,na de az a kérdésem,hogy hol/hogyan?

(Baranya megye)

Köszönöm válaszaitokat!



2013. máj. 11. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
apróhirdetés.....
2013. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én 26 vagyok, szintén Baranya megyéből. :P
2013. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, inkább valami természetesebb közegre gondoltam, kicsit lehet,hogy régimódi vagyok.
2013. máj. 11. 16:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyere külföldre hozzám lakni egy kicsit.Elszórakozunk majd :D
2013. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az ajánlatot/ajánlatokat.

Azért válaszokra is kiváncsi vagyok.

2013. máj. 11. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:

parom.hu


paratlan.hu


Utca, közért, iskola, kocsma, posta, okmányiroda, tízévvanköztünk, apeh, vendéglő, remélemjólnézelki, park, sétány, telefonfülke, stb.

2013. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Feco975 válasza:
Neten is találsz rengetek társkereső oldalt,
2013. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt? :)
2013. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rosszlanyok pont hu-ra tedd fel magadat!
2013. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!