Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiuk valaszat varom elsosorba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk valaszat varom elsosorba. Szerintetek ez mit jelent? 15L

Figyelt kérdés
Bocsanat,ez egy eleg hulye kerdes,de ha ti csokoloztok egy lannyal nem is egyszer, es talalkozgattok vele,akkor be joncnektek a lany,vagy csak ugy jateknak jo buli?
2015. júl. 12. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ. Valaki csak "buli" valaki szerint meg komoly kapcsolat kezdete
2015. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A normális szerint kapcsolat. A másik fajta fiúk szerint, akiket nem minősítenék most játék...
2015. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha én ilyeneket csinálnék egy lánnyal, akkor nyilván bejönne és egy kapcsolat kezdete lenne.

Van akinek ez csak játék...le is csapnám az ilyet..

16/f

2015. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom! Hat akkor szerintem o csak jatszott,amolyan baratno potlo lehettem.:)
2015. júl. 12. 00:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megcsókolom, akkor bejön, az 100%. Hogy mit akarok tőle, az más kérdés.
2015. júl. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ne hagyd magad kihasználni :)

#3-as voltam ^^

2015. júl. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet.
2015. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 HorusS ***** válasza:

Én a környezetembe azt veszem észre hogy az a menő a fiuknál ha minél több lányal smárol...az egyik haverom nemrégi buliba 6al smárolt...

Nekem a csók komoly dolgot jelent és csak olyanal történik akivel kapcsolatot szeretnék :-)

2015. júl. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet mindkettő.

Ha én csókolózok egy lánnyal, annyi biztos, hogy az azért van, mert vonzónak találom.

Ugyanakkor, ha pl megbeszéltünk egy barátságot, akkor inkább ilyen "jól érzem magam szingliként a szingli barátnőmmel" típusú kapcsolat.

Ámde, ha volt olyanról szó, hogy tetszünk egymásnak, akkor ebben az esetben a csók jelentése is más értelemmel bír, miszerint azért csókolóm meg, mert abban bízok, hogy idővel össze is jövünk, kialakulhat párkapcsolat.


Nehéz ügy. Ha eleve barátok vagytok, azt nem éri meg elrontani járással. A barátság úgyis tartósabb mint a szerelem.

A barátság extrával dologról a véleményem, hogy jó-jó, két szinglinél belefér, ugyanakkor ne felejtsük el azt, hogy az állandó szingliség nem valós állapot, ezért előbb-utóbb valakinek lesz párja, és akkor jön a csalódás, mert igenis megviseli ez az embert.


Az biztos, hogy a srácnak ez jó buli, a mögöttes tartalmát pedig csak ő tudja, hogy miért tesz így, mi csak találgathatunk.


Ha gondolod írj privátban, átbeszélhetjük a témát, hát ha tudok még segíteni.

24/F

2015. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!