Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj az ha egy 17 éves srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha egy 17 éves srác szűzként komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

Midig leszóltak amiatt mert nem dugtam már 14 évesen, meg mert komoly kapcsolatot szeretnék egy értelmes lánnyal, nem egy ri_anccal. Nem azért nem találok barátnőt mert ronda vagyok, mert nem tudok beszélni, mert teljesen lúzer fos vagyok, szimplán lekoptatnak mindig, leszólnak hogy én mit akarok, és ez bánt engem.

Nem értem hogy miért kell leprásként tekinteni arra az emberre aki próbál normális életet élni, és nem a szex körül forog a világ. Szeretnék szexelni, egy barátnővel. Nem akarok hónapokat várni, szerintem 2 hónap tökéletesen elég ahhoz hogy megismerjük a másikat, ha az teljesen őszinte. 3 éve próbálok találni valakit akivel lehetne kapcsolatom, nagyon sok csajnál próbálkoztam, nem mindig ugyanúgy, és semmi.


Csak úgy poénból szólják le a másik embert emiatt, mert ez örömet okoz másoknak, vagy más oka van ?


Az összes barátom szerint kivételes ember vagyok, nem érti egyik sem miért pont velem b_sznak ki a csajok mindig, napról napra.


17/F



2015. jún. 27. 09:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne baj? Szerintem ez tök normális.
2015. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%

Kérlek szépen azért van mert a lányok azt akarják hogy valaki f@#*ra rántsa, dee ha túl hamar, az a baj, ha túl sokat vársz az a baj..


De ne aggódj! Neem fogsz találni normális lányt mert nincs :)

Neem kellenek azok a hozzászólások, hogy "De én normális vagyok"..

Azoknak: neeeem.. Mindketten tudjuk hogy nem.. ;)

2015. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Mert nagyon sokan azzal az indokkal küldtek el melegebb éghajlatra, hogy mit akarok én szűzként tőlük. Hogy minek akarok én KAPCSOLATOT valakivel, amikor felesleges.


Ezért van a kérdés, hogy mi ez a hülyeség.


Akár igaz ez a "politika" akár nem, nekem nagyon szarul esett hogy rövid idő alatt, legalább 20 ember küldött el ilyen indokkal.

2015. jún. 27. 09:21
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Vannak még rendes lányok (tapasztalat), csak őket nehéz megtalálni, mert ők a kisebbség... De előbb-utóbb találni fogsz egy barátnőt! Nyugi... Amúgy meg ilyen korban hosszútávú kapcsolatot nehezen találsz! Sok sikert...

17/F

2015. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy nagyon kevés van, mert ha van is, arra már lecsaptak. Azért akarok csak hosszútávú kapcsolatot, mert nekem nem célom 2 hét után másik csajhoz menni. Volt akivel összejöttem, 3 hetet bírtam, annyira buta volt.

Nem vagyok válogatós, csak keresem azt aki olyan...normális, de gondolom ezzel mindenki így van.

2015. jún. 27. 10:29
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne aggódj, teljesen rendben van a hozzáállásod, és normális lányok is vannak azért, csak elvétve. A megnyugtatásod kedvéért leírom a mi történetünket a párommal: ugyan én már nem voltam szűz, mivel volt előtte egy másfél éves kapcsolatom 16-17 éves koromban, de a párom szűz volt még. Lefeküdhetett volna akárkivel, de nem tette, mert párkapcsolatot akart. Összejöttünk, één 18 voltam, ő 17, hónapokkal később feküdtünk le először, mert nem siettünk sehová, és azóta is, már 4 éve együtt vagyunk :)
2015. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd sértésnek, de ez azért van mert a mostani tizenéves generáció eléggé romlott...


szerintem teljesen normális ha 17 évesen szűz vagy, az a nem normális, hogy a korodbeli lányok vagy fiatalabbak már nem azok. Mert fűvel fával össze fekszenek. aztán majd 20 évesen kiélt r@bancok lesznek. Mert azt hiszik, hogy az a menő meg a király hogy 14-15-16 évesen minden hétvégén berúgnak és más pasival dugatják magukat


ezért mondom, hogy romlott az generáció, persze kivételek vannak.

Biztosan van még normális lány, csak valóban nehéz őket meg találni, de ha megtalálod akkor biztos, hogy ő is kivételes lány lesz.

2015. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Inkább add önmagad várj az igazira az a normális
2015. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Magamat adom, nem szoktam kamuzni.

Tudom hogy eléggé tudatlan mostanság a 20 éves alatti tini, ezért barátkozok inkább kicsit idősebbekkel akik még normálisak :D


Csak az a kérdés, hogy ha a diszkóban meg ilyen helyeken csak ezek a szutyok emberek vannak, akkor hol vannak olyanok amilyeneket én keresek. Jó kérdés.

2015. jún. 27. 11:40
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem megfelelő lányoknál próbálkozol? Azt mondod, hosszú kapcsolatot keresel egy normális lánnyal, de akiknél próbálkoztak, látszólag csak szexre hajtanak. Ne a rib***okra menj.
2015. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!