Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyi idő kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő kell ahhoz, hogy megismerd a másikat annyira, hogy komoly kapcsolatot kezdhess vele?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogyha pl. bemutatnak valakinek (tehát nem is ismerted előtte), és utána minden nap órákig beszélgettek, találkoztok néhányszor, akkor szerintetek mennyi az az idő, ami kell, hogy megismerd a másikat annyira, hogy komoly kapcsolatot kezdhess vele?

17-18 évesek.


2015. júl. 4. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5-2 év:)
2015. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs időhöz kötve :)

Az előző párommal 1 éven át minden nap beszéltünk (és ez nem túlzás, tényleg így volt), azt hittem nála jobban senki nem ismer, és hogy én is tökéletesen ismerem. Összejöttünk egy év után, azt hittük menni fog, de kiderült, hogy mégsem.

Korábbi kapcsolatomban, a srácot alig ismertem pár hét alatt jöttünk össze és tovább együtt voltunk. Ez szerintem független időtől :)

2015. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

666 nap, 666 perc


Nincs időhöz kötve.. Mindenkit más tempóban lehet megismerni

2015. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!