Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha nem engedtem, hogy buliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem engedtem, hogy buliban megcsokoljon, mit gondolhat rolam?

Figyelt kérdés
Tancoltam egy fiuval, o tobbszor is meg akart csokolni,de en elforditottama fejem. Az lett volna az elso ccsokom, es nem akartam hogy egy buliban tortenjen...Szerintetek most mit gondolhat rolam? 15/L (17/F)

2015. júl. 20. 09:33
 1/8 anonim válasza:
100%
Mond ezt el neki hogy nem akartad hogy egy buliban legyen az első és akkor biztos megérti
2015. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány sem kéne hosszútávra, olyan aki 3 perc ismertség után hagyja magát megcsókolni. Ha buli ha nem.
2015. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy lehet érted küzdeni ;)
2015. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez a normális. Legalábbis nálam ez a normális. Hogy ő mit gondol, sza.rd le.
2015. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg magadért akart megcsókolni meg fogja érteni ;)
2015. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha normális, akkor megérti, és tisztel is emiatt.

Ha kevésbé normális (értsd, ahogy akarod) és kiakad ezen, akkor meg nem érdemel meg.

Én sem csókolóztam még, ha ez megnyugtat. Rendes pasival még nem találkoztam, olyan idiótának, aki meg csak játszani akar nem engedtem meg.

Ha van annak a fiúnak egy kis esze, akkor megbecsül, és látja, hogy te nem olyan vagy, akit akárki, akárhol megcsókolhat/letapizhat/vagy lefektethet...

2015. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Előző vagyok: 16/L ha érdekel.
2015. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:) azota mar tobbszor is talalkoztunk, es osszejottunk es az elso csokom is megvolt:)
2015. júl. 27. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!