Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek a szüleitek beleszótak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a szüleitek beleszótak abba hány évesen lehet barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
Köszi a vàlaszokat :)

2015. júl. 22. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Habár ők igazából, még hagyján ,DE az ISKOLÁNKBA a SZÓ szoros értelmében TILTJÁK a csajozást/pasizást!

2015. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem szólnak bele.

De ha mondjuk valakinek a kiszemeltje drogos/szipus/füves/alkesz/rosszarc, csak a másik épp nem lát a rózsaszín ködtől, akkor viszont persze, hogy beleszólnék, ha szülő lennék.

2015. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18 évesen lett baráto,, és szerintem inkább örültek, mert addig nem volt senkim. Mondjuk eleinte eléggé ellenezték a fiút, meg próbáltak lebeszelni róla, de tudták hogy az én döntésem
2015. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem. Amióta csak az eszemet tudom, érintkezek a fiúkkal (nem kell rosszra gondolni úgy értem hogy kapcsolatot teremtek velük :3 :D), már egészen kicsi koromban is ugyanúgy voltak fiú barátaim, mint lányok. És, hallok ezt-azt néha ilyen nosztalgiázós napokon az ovis, meg a kisiskolás szerelmeimről tőlük, amik persze az életkornak megfelelő szintűek voltak (most azt kéne mondanom hogy "nem komoly"... de néha elgondolom, hogy egy-egy idióta tini kapcsolat az aztán mennyivel komolyabb mint a gyermeki, őszinte szeretet vagy akár szerelem), de attól még fontosak. És személy szerint nekem ez hogy mindig is ismerkedtem velük ez a mai napig sokat segít az életben. :)
2017. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!