Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudom viszont szeretni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom viszont szeretni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit egy ismerősömön keresztül ismertem meg. 1 napig beszéltünk facebook-on és rá másnapra már találkoztunk is. 3-4 óráig beszéltünk és nekem borzasztó szimpatikus volt. Mindig megdicsért és bókolt,aztán hazakísért és közben fogtuk egymás kezét. Majd mikor megérkeztem láttam,hogy írt. És én megmondtam neki,hogy most egyenlőre nem szeretnék kapcsolatot,de lehet később igen és ezt tartsa tiszteletben. Ő szerintem már nagyon megszeretett engem,mert már meg akarta kérdezni,hogy leszek-e a barátnője...,de én nem tudok beleszeretni! És nem tudom miért..lehet túl gyorsan történt ez az egész és még nem volt időm? Alig 2 hete csalódtam egy fiúban ,akit még mindig szeretek és lehet emiatt se tudom elképzelni magunkat együtt ezzel a fiúval..Miért? :(
2015. júl. 23. 11:26
 1/2 anonim válasza:
Velem szintén hasonló volt,találkozzatok többször hogy jobban megismerd és majd a többi alakul. :)
2015. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem válaszolóval. Túl gyorsan, hirtelen jött ez. Velem is megtörtént. De ne hagyd elveszni ezt a lehetőséget..Idővel kialakul valami.
2015. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!