Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit szeretek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek de ő nem tud viszont szeretni, de tudja az értékeim meg tetszem neki csak most nem megy neki, tényleg hatásosak ezek a módszerek?

Figyelt kérdés
Lépjek fel határozottan és ne nyalizzak,tünjek el 2-3 napra,beszéljek vele kicsit csunyábban stb M
2015. márc. 21. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy nem tud szeretni? Ezt nem értem..
2015. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"beszéljek vele kicsit csunyábban" - ezt ne, a többi mehet


"csak most nem megy neki" - nagyon úgy hangzik, hogy máskor se fog, főleg ha az értékeiddel is tisztában van már.

2015. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt mondja most neki nem megy(minden féle baja van családi) az igaz ha eltünök értékelni tudja a hiányom ?
2015. márc. 21. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet, hogy hiányoznál neki, de arra nincs garancia, hogy ez vonzalommal társulna.

Voltam már olyan helyzetben, hogy nem tudtam viszonozni egy olyan fiú érzéseit, akinek az értékeivel tisztában voltam. Egyszerűen nem vonzódtam hozzá, nem vágytam rá, hogy megcsókoljon, és bűntudatom volt. Megszakítottam vele a kapcsolatot, mert azt mondta, nagyon nehéz neki velem találkozni. Hiányzik, de most sem jönnék vele össze. Egyszerűen nincs semmi szikra.

Nekem is úgy tűnik, hogy csak kifogásokat keres, de lehet, hogy nincs igazam.

2015. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
S úgy lehetek rá hatással hogy ki tállaltam neki,hogy mi a helyzet velem és mondtam most megyek és majd leszek.? rájöhetne a hiányomra ? nagyon fontos vagyok számára 16 éves és szerintem nincs tisztában magával sem,és a személyisége is alakuloban
2015. márc. 21. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom, hogy mikor én azt éreztem, hogy nem akarok kapcsolatot és nem tudok érzelmeket táplálni egy pasi iránt, aki próbálkozna nálam, akkor ezt meg is mondtam neki, és így is volt. Nos, a lány is megmondta neked. Ezekután, ha az adott pasi eltűnt, nem beszéltünk, egy percig nem hiányzott, és én sem kerestem, eszembe sem jutott. Ha olyan stílusra váltott, amiből azt szűrtem le, hogy rosszul esett neki az őszinteségem és megsértődött (mint pl. a csúnya beszéd, flegmaság), akkor pedig óriásit süllyedt a szememben, rettentően szánalmasnak találtam onnantól kezdve, és általában nem is beszéltem vele többet.
2015. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!