Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan veletek is hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek is hogy feladtátok hogy valaha tényleg viszont szeretni fognak nem csak testileg hasznalnak titeket?

Figyelt kérdés
vagy tenyleg ugy szerelmesek lesztek mert en nem tudom mostanaban keptelen vagyok a szerelemre es nincs olyan aki engem szeretne es tetszik. Aki tetszenek annak nem kell az ember es forditva..neha ugy gondolom egyedul fogok megdogleni.miert kell mindenkinek a bajos molett mar a vekony lanyok nok senkinek se kellenek komolyan azt vettem eszre. lehet nekem is magasak az elvarasaim es az izlesem is egyedi szoval tenyleg ugy gondolom nehez part talalni.. es depresszios lettem.igaz mar nem is keresek mert ugyis csalodas a vege..:(

2015. ápr. 20. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Valóban, én is küzdök ezzel, hogy nem találok senkit aki szeretne és nem csak kihasználna valamilyen szinten.
2015. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Az élet szép, és jó élni, csak ki kell várni a megfelelő pillanatot, és persze tenni is kell érte! Mindenkinek van párja, csak aktívan kell keresni! Arra gondoljatok, még a csúnyáknak is adatik megfelelő pár, akkor az átlagosnak miért ne adatna meg?
2015. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha így állsz hozzá akkor biztos kudarc is lesz a vége.

Gondolom nem egy ván banya vagy vagy egy fiatal csúf boszorkány aki ne kellene senkinek.

Ez meg egy akkora baromság h nagyon: "miert kell mindenkinek a bajos molett mar a vekony lanyok nok senkinek se kellenek" Te hol élsz dagadt falván?


ÉN inkább úgy gondolom, hogy annak ellenére h esetleg depressziós vagy nagyon fenn hordod az orrod, az, hogy mik az elvárásaid az egy dolog mindenkinek megvannak, fontos a külső és a belső is, én sem jönnék össze olyannal aki nem vonzó számomra mint oly sokan.


Bezárkózol a kis világodba és nem engedsz be senkit, nyitnod kell az emberek felé erőt venni magadon kedvesnek lenni mosolyogni. Menj el fodrászhoz , kozmetikushoz hozd rendbe magad, új frizura sokat dobhat, menj vegyél valami ruhát is magadnak.

Azt irány ki a világba.


Amúgy meg hány éves vagy remélem nem 14...

2015. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kapd be
2015. ápr. 20. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kapjam be? Mert én is olyasmiket gondoltam, mint Ces_one. Sőt, ez után a "kapd be!" után még olyanabbakat!
2015. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kapjam be??

Ember hol élsz te??

Szövegértésből 1-es! leülhetsz!

2015. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:3
2015. ápr. 21. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Látod kérdező ezt kapja aki nem dagadt disznó, velem ugyanez volt, nem is kell soha többé magyar hapi, látodf mit kapounk?!?! Akkor kupakoljanak a disznajaikkal meg az anyjukkal:) amugy külföldön még sokan szeretik a normális nőket, próbáld ki :)
2016. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!