Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti voltatok már ilyen kínos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már ilyen kínos szituban?

Figyelt kérdés

Hogy megbeszéltetek egy találkozót egy fiúval/lánnyal,akit eddig még csak netről ismertetek,és csalódás volt? (akár külső/belső miatt)

Hogy történt?


17/l:)



2015. júl. 24. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen és el kezdtünk járni és hetente el mentünk egymáshoz mert táv kapcsolat volt. De 6 hónap után szét mentünk a távolság miatt.
2015. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos tobbszor is... Sot, volt h. siman el sem jott.
2015. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első, akit neten ismertem meg, igazából az egyik barátnőm bátyja volt, de mi ketten sosem találkoztunk, sosem láttuk egymást. Kétszer beszéltünk meg randit, és egyikre sem jött el. Utána többet nem beszéltünk.

A második viszont csak a külseje miatt volt csalódás, mert képeken sokkal jobban nézett ki, és olyan volt, mintha egy teljesen más ember állt volna előttem.


18/L

2015. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt.

Előtte tök sokat beszéltünk fb-on, jófejnek tűnt, meg hát nem mondom, hogy helyesnek, hanem átlagosnak, de csúnyácska volt, de nem ez volt a legnagyobb probléma, igénytelen is volt, tiszta retkes volt a fogsora. A hangja meg,hát.elég vékony volt, és nagyon halkan beszélt, alig bírtam elviselni.

2015. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!