Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért félek ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire?

Figyelt kérdés

Van 2 csaj akikkel Facebookon ismerkedtem össze és "barátiból" szeretnének velem talizni.. Nagyon rendesek és kedvesek.. engem is birnak..

Mi lesz ha talizunk es csunyanak tartanak, vagy nem fogok nekik bejönni.. Ettől félek, pedig mind a ketto jol nez ki, es megjobban megszeretnem ismerni oket de felek....

16/F



2015. júl. 25. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebookon már láttak, akkor mitől ijednének meg?
2015. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ha barátiból akarnak talizni, akkor ez nem randi, kettő, pedig ilyenen még ne is járjon az eszed, ha bejössz nekik bejössz ha nem nem, mindenkinek más az ideálja, de attól még barátok lesztek, a belsőd is megfoghatja őket :) Az ilyeneken kár törni az agyad, csak légy önmagad, a félelem nem jó semmire, a nyugalom legyen a fegyvered :) de szerintem neked az kéne, hogy előbb saját magadat fogad el, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem teszed... 16L
2015. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Jol latod.. :/
2015. júl. 25. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Fb-zel velük és nem mutattad nekik meg a képedet? -_-
2015. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de csak nem tudom magam elfogadni..
2015. júl. 25. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne, mert te is ugyanolyan ember vagy mint bárki más, nincs benned semmi rossz szerintem... nem ismerlek, de nekem nem tűnsz rossz embernek sem, ne mások véleménye érdekeljen, hanem saját magad, ezzel jobb lenne valakivel beszélni erről... szerintem
2015. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!