Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 16 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 16 éves lány és egy 18 éves srác között kialakulhat valami kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam egy sráccal egy buliban, ahol egyből rámnyomult (el akart hivni sétálni, de én csak a kapualjig mentem el, egész végig fogta a kezem és erős a gyanúm, hogy meg akart csókolni), de én egy kicsit megijedtem, mert még soha nem volt ennyire közel hozzám srác és "lekoptattam", mert úgy vettem észre, hogy van benne egy kicsi pia, de utólag megbántam, hogy ezt tettem.

És most derült ki, hogy másfél hét múlva ő is ott lesz egy táborba, ahol én is. Most mit csináljak?



2015. júl. 26. 11:10
 1/5 anonim válasza:
miért ne alakulhatna ki? :) nekem 16 évesen 23 éves sráccal alakult ki kapcsolatom,és már 2,5 éve együtt vagyunk ;)
2015. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1. Gratulálok neked is..
2015. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
simán!
2015. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Simán ki. Ha elég érettek vagytok mindketten egy kapcsolathoz akkor akár hosszú távú is lehet. Én 16 voltam amikor összejöttem egy 19 éves sráccal és 2 évig együtt voltunk és nagyon jó volt. Szóval miért ne? Csak ha olyasmit akar amire te még nem állsz készen akkor hagyd. :)
2015. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves CroW93!

Örülök hogy megy mások életének lefikázása láttatlanban,csak gratulálni tudok ;) képzeld el a párom végig szetetett,támogatott,védelmezett ez idő alatt és egy percig sem bántam meg semmit :) most vettek fel az ELTEre,ő ácsként dolgozik,köszönöm az aggodalmat,de hidd el az én életem miatt nem kell hogy fájjon a fejed ;) egyébként egy nagyon okos ember akire felnézek egyszer azt mondta nekem hogy a szerelmet nem cm-ben kg-ban vagy év-ben mérik :) ez szerintem egy hatalmas igazság :)

ha már az én kapcsolatomat ennyire elítéled remélem legalább a Tiéd megfelel minden általad kialakított erkölcsi normának és boldogok vagytok együtt :)

2015. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!