Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy barátomnak, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Férfi nő barátságról van szó, mielőtt valaki másra gondolna.

24/F



2015. máj. 27. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
"Beléd szerettem, de nincs ebben semmi meglepő, hiszen a természet ezért csinált nőt és férfit."
2015. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
"Meg a nézését, meg a járását.. a csípőjének a ringását! 100 aranyért sem adnám, 100 aranyért sem adnám!"
2015. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Fiú,és lány közt nincs barátság. Az egyik mindig többet akar. Mindig.
2015. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Rájöttem most már én is.
2015. máj. 27. 23:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogyan mondd el? szerintem a leghatásosabb a testbeszéd ilyen témában... :D

egy csók többet mond ezer szónál...

2015. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
BTW, TÖK JELLEMZŐ, hogy férfi vagy. Szerintem csakis a csajok gondolják komolyan azt, hogy lehetséges a barátság, egészséges hetero férfi nem tud egy kicsit is vonzó, kicsit is nőies nőre barátként tekinteni.
2015. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem a szádat használd, ha el akarod mondani

de le is írhatod

2015. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van fiú barátom. Több is. Egyikhez sem vonzódom, de kedvelem őket. Szerelmes sem tudnék lenni, és ők sem belém. Teljesen mások a zsánerei, mint én vagyok és nekem is.


Tedd fel magadnak a kérdést.


-Van most valakije?

Igen: ne mondd el neki, semmiképpen. Ha nagyon nem bírod tovább, akkor kerüld őt, de ne valld be.

Nincs: Talán


-Volt már, hogy zavarba hoztad, elpirult?

Igen: Talán

Nem: azért nem tudtad zavarba hozni, mert bár ad a véleményedre, mégsem olyan mértékben, mint egy potenciális pasijelöltre (vagy mert egyszerűen nem is akartad)


-Ha hozzáérsz vagy ő hozzád, akkor gyorsan elkapja a kezét, esetleg bocsánatot kér? (ha erre nem tudod a választ, próbáld ki. Csak véletlen váratlan esemény következtében vagy sétáltok egymás mellett és összeér a kezetek, stb)

Igen, elkapja a kezét: valószínűleg te is tetszel neki, ez is egy zavarjel.

Nem, nem kapja el a kezét, észre sem vette: HAVERZÓNA!


Én a saját kapcsolataimból indulok ki csak. Tudom hogy reagálok egy pasijelöltnél és egy havernál. Ha azt veszed észre, hogy többet akar tőled, akkor meghívhatod egy igazi éttermes vacsorára pl. Ő lehet azt hiszi csak simán jó fej akarsz lenni. Aztán vacsora előtt pár órával dobsz egy sms-t neki, hogy "Nemsokára randizunk! Készülődj!" Ha vacsora közbe felhozza a szót, hogy "Ez most tényleg randi?" Akkor te mondd azt, hogy persze hogy randi! nevetve! De ha leszól és azt mondja, hogy "Ugye nem igazi randi ez most?" Akkor is elpoénkodhatod, hogy csak vicceltél az sms-ben és akkor tudod hogy kár lenne színt vallani. Természetesen gondold át párszr mielőtt cselekszel, de azért 1-2 stratégiai ötlettel szerintem jobban jársz, minthogy eléállsz és ráerölteted!

2015. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!