Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba! Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Már jó ideje, hogy beleszerettem a legjobb fiú barátomba és valamiért úgy érzem, ő is hasonló érzéseket táplál irántam.


Igazából valami zeneszám (angol) érdekelne, ami kifejezi az érzéseimet.

Tudnátok valamit ajánlani?


Csak normális válaszokat!

Köszönöm


19/L



2015. febr. 9. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor legközelebb nagyban nevetgéltek, beszélgettek, közel vagytok egymáshoz, egyszerűen csak csókold meg. Ha viszonozza, minden rendben, ha meglepődik és ellök, vallj színt. Egyszerűbb, mint jeleket küldözgetni, hogy vajon leesik-e neki.
2015. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Frepi voook ***** válasza:
Nem hiszem hogy kéne zeneszám ahhoz hogy elmond neki mit érzel. Én azt tanácsolom hogy legyél vele őszinte, egyenes, de mégse úgy közöld hogy az tolakodó lenne. Sok sikert kívánok! 16f
2015. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mond meg neki hogy szamodra o" tobb mint egy Barat.
2015. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!