Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert nem tudunk beszelgetni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudunk beszelgetni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel mar ketszer talalkoztam meg fb-n beszelunk, de van hogy nem tudunk mirol. Fbn meg oke, de elobe kcsit ciki. Az a baj h en nem vagyok vmi beszedes, foleg nem 'idegenekkel'. Az ilyen mi a hobbid stb temakat mar kiveseztuk :D ez szerintetek miert van? Esetleg otletek, h h nyiljak meg elotte? Elore is koszonom az ertelmes valaszokat:)
2015. júl. 30. 21:46
 1/5 Magoran ***** válasza:
Lazulj el. Mást nem tudok mondani. Ha elég laza vagy, nem görcsölsz rá, és a megfelelő emberrel vagy, simán menni fog a beszélgetés. Főleg élőben.
2015. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem, mert nem ő az igazi. Ezt két okból mondom: 1. Ha ő lenne, lenne téma, vagy 2. nem éreznéd kínosnak a hallgatást. Amúgy tanácsok arra az esetre, ha mégse lenne igazam: beszélj arról amit látsz. Egy furcsa épület, egy furcsa ember, egy hirdetés. Akármi. chatelésre: idióta videók/képek belinkelése mindig működik:)
2015. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A megnyílás kérdése egyedül rajtad múlik és szerintem erőltetni sem szabad, hogy te most elmondod neki a "titkaidat". Ha a hobbi és ehhez hasonló témákat kiveséztétek, akkor tudod, hogy őt mi érdekli, kérdezz arról, lehet, hogy még te is megkedveled, ahogy beszél róla. Ha van közös, akkor nyilván az nagyon jó.
2015. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szivjatok egy kis 'gyepet' akkir tuti be fog indulni a beszelgetes...:D tp. ből mindom mindenen röhögni fogtok majd. es mar is lesz egy közös jo elmenyetek :D
2015. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

második,akkor is kínosnak érzi a hallgatást ha ő az igazi,csak nem bismerik eléggé egymást :)

15

2015. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!