Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5éve vagyok együtt a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5éve vagyok együtt a barátommal, úgy érzem, hogy nem vagyok már belé szerelmes. Már hónapok óta érzem, hogy nem tudunk miről beszélgetni. De valami mégis összeköt. Pár hónapja külföldön dolgozik, havonta jár haza. Egyáltalán nem hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van még remény? Vagy vessek véget?

2015. máj. 7. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A megszokás köt össze. Szerintem ilyenkor érdemes őszintén megbeszélni ezt egymással és nem húzni a másik idejét.
2015. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is lehet a megszokás az ami összeköt :) beszéljétek meg
2015. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A szerelem elmúlik, ez természetes.

2. Ha nem tudtok miről beszélgetni, az baj.

3. Valami összeköt. Mi?

4. A havi egy találkozás általában nem tesz jót egy kapcsolatnak.

5. Ha házaspár lennétek gyerekkel, azt mondanám, igyekezzetek helyreállítani a kapcsolatot. Ha nem így van, akkor talán az a legjobb, ha szépen elbúcsúztok egymástól.

2015. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
túl jó a sorod ezért nem hiányzik ,vagy mert minden mentolos rágó egy egy párkapcsolat ahol a ragaszkodás mozgatja az álkapcsodat .
2015. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy a szerelem elmúlik, de ha már 5 év után így gondolom, akkor mi lesz később...


Egyébként köszönöm szépen a tanácsokat! :)

2015. máj. 7. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az elmúlás normális ideje, sőt...

Ajánlom figyelmedbe a következő előadást:

https://www.youtube.com/watch?v=cF141e7Sh4s

2015. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!