Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy skinhead srác lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy skinhead srác lehet hűségesebb mint mondjuk egy másik nézetű ember?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 04:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kerdezö:


"akkor lehet kapcsolatban is ilyen lenne"

Kulcsszo a lehet. Barmi lehetseges.

Peldau la hüseget is lehet rengetegfele keppen ertelmezni,voltakepp ahany ember, annyifelekepp, izekre szedni es szetbontani, es biztos, hogy nem születne 100%-osan egyseges velemeny, maximum par olyan felszines kijelentes, amit nagyon oskan elfogadnak.

Peldaul az hüseg, hogy mar nem szeretem, aki velem van, nem erzek iranta mast, mitn emgszoakst, de nem hagyom el? Vagy z ahüseg, hogy felzedhetnel egy ferfit/nöt, de nem teszed, mert az elveid azt mondjak, hogy ne - es mondjuk nem az jut eszedbe, hogy azert, mert mar van valakid. Vagy aza hüseg, hogy ha csa arra gondolsz, hogy "de jo segge van annak a csajnak", es utana mar akar testi fenyitessel bünteted magad, hogy egyaltalan ez eszedbe jutott.

Es lehetne ragozni a vegtelensegig.

Ahogy a kerdessel kapcsoaltba rengeteg midnen mast is. Ki szamit skinheadnek? Ki a mas nezetü ember? Menyire lehet atfedes akettö között? Miylen eletkoru emberröl beszelünk?...


Ezek alapjan, es a jozan eszt elöhivva azt mondom: barmi lehet. De ne probaljuk sablonokra, hirtelen jött következtetesekre, elkepzelesekre egy egyeb dolgora felepitve azt allitani, kijelenteni egy emberröl, hogy "ö biztos xy, mert xy szerünek gondolom". Nem tudjuk, kinek mi van a fejeben. Gondolkodni lehet rajta, de nem lehet kijelenteni, hogy igy van, vagy akar ugy bizoyngatni, mitnha biztos lenne.

2015. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezért mert ezek a skinheadek az országba akarnak maradni, míg a többi kis görcs csak tanulni az állam pénzén aztán húzni el külföldre.

Van bennük becsület, gyakran pont ez is sodorja őket bajba. Így ha bárkik fogdosnák mondjuk a barátnőjét, vagy megvernék, vagy megveretnék magukat, de ölbetett kézzel nem ülnének. Míg ezek a pávák manapság olyanok, hogy bemennek discoba a brátnőjükkel, és miközben iszogatnak a pultnál addig idegen srácok taperolják a csajukat.


Nem lehet a külső alapján ítélni? Kérdezd meg egy bőrkabátos, piercinges rockertől, hogy istenhívő e. Nem az. Kérj meg egy cigányt, hogy fényképezzen le a hősök terén. Elfut a telefonoddal. Igen jól lelehet vonni a következtetést, mivel ha ahoz akarok hasonlítani akik a popkultúrában vannak, akkor nyilván ahoz vonzódom. Ha megjelenésre olyan vagyok mint valami Justin Bieber akkor ő a minta amit követek, így úgyis fogok viselkedni mint ő.

2015. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ennyi erövel siman mondhatnan, hogy askinheadek akkor "olyanok" ,hogy berugnak es reszegen verik a baratnöjüket. Vagy barki mast. Hat nem? Siman! Ezek akkor olyanok, hogy aki nem feher, annak nekimennek, ok nelkül is, es szetverik, emg a gyereket es az anyjat is. Hat nem? De, siman!


Volt iylenre pelda? Igen. Ra lehet ezt huzni minden skinehadre, es azt allitani, hogyi gen, igy van, ez jellemzö? NEM. Ahogy azt se lehet, amiket te allitottal az altalad nem kedvelt emberekrül. Ez egetrengeto hülyeseg.


"Nem lehet a külső alapján ítélni? Kérdezd meg egy bőrkabátos, piercinges rockertől, hogy istenhívő e."


Csodas tema. Mi a jobb? Egy ember, akit nem foglakoztat a vallas, de törekszik jol es szepen elni, vagy az, aki fennhangon, farizeuskent hangoztatja, es mondjuk hedonista eletet el, minden masodik szava karomkodas, es a többi. A vallasok remek mankok ahhoz, hogy jokent jarjunk az elet utjan. En katolikus iskolaba jartam, es nem, nem jarok minde vasarnap templomba, es a viszonyom alapjan a vallassal es istennel, nem neveznenek istenfelö embernek. Es?Ettöl valaki rossz, keveset eröembernek mondhatna? Mondhatna, de nem lenne igaza.

" Igen jól lelehet vonni a következtetést, mivel ha ahoz akarok hasonlítani akik a popkultúrában vannak, akkor nyilván ahoz vonzódom. Ha megjelenésre olyan vagyok mint valami Justin Bieber akkor ő a minta amit követek, így úgyis fogok viselkedni mint ő."


Szoval te egy embert meg tudsz itelni azok alapjan, amik az ujsagban, tv-ben es interneten vannak, ugy , hogy az eletben nem beszeltel vele?

Ez oylan, mintha azt mondanm, hogy a kommentjeid alapjan egy olyan ember vagy, aki megvet es lenez masokat, akik nem osztjak a vilagnezetet, elöitelettel van mindenki irant, csak a kinezete alapjan... Igaz lenne? Az allitasaid alapjan akkor igazam van, iylen vagy, es lehetne meg sorolni. Mert mirt ne itelhetnelek el csak par komment alapjan, hat nem?


Megjelenesre en teljesen atlagosnak tartom magam. Nem igazan hoz lazba, hogy egy sima polo van rajtam, es farmer. Söt, ki sem vagyok gyurva. Szoval akkor en egy beszari, semmirevalo "mai fiatal" vagyok, aki meg se tudna vedeni magat, es semmit sem er?

Hat persze, hisz niylvanvalo! Iteljünk a borito alapjan, az a tuti! Legkönnyebb, es legjobb megoldas. Jipijae!


"Ezért mert ezek a skinheadek az országba akarnak maradni, míg a többi kis görcs csak tanulni az állam pénzén aztán húzni el külföldre."


Ez de tetszik! Akkor msot mar görcs is vagyok. Ugyanis en nemetorszagban elek a csaladommal. Miert? Mert edesapam nem tudott volna itthon ugy keresni, hogy normalis, jo eletkörülmenyekkel tartson fenn egy 5 tagu csaladot. Meg a több eves 3 muszak - es több - sem volt eleg.

Es en miert dolgozok kinnt? Mert, mint az ujsagiro legjobb tanuloja, arra voltam jo, hogy amig ingyen kellett dolgozni, több evig, addig "hu ez meg az lesz madj ,ha vegzel, jössz majd ide, emg oda", dumaval etessenek, es kihasznaljanak, aztan pedig a kedves fehergalleros, iylen oylan diplomaval rendelkezö emberk atverjenek. Hiaba a sok tanulas, atöbb eves munka, a versenyek, a tenniakaras, szepen atvertek. Igy nem lehett munkam. Mi maradt? Dolgozhatok a szakmamon kivül. Akoor meg mar oda megyek, ahol megfizetik, es nem vernek at.

Ezert leszoslz, mert külföldön melozok? Szoljal. Hsizen fantsztikus itelökepessegekkel rendelkezel. De csak nevetni tudok ezen, ahogy a fenti megnyilvanulasaid nagyjan.

Kimeritik a nonszensz fogalmat.

2015. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

" reszegen verik a baratnöjüket"

Ez alaptalan.

"aki nem feher, annak nekimennek, ok nelkül is, es szetverik, emg a gyereket es az anyjat is."

Fehér ember számára ez nem jelent problémát, nem érintett, egyedül a következmények miatt kell aggódnia az elkövetőnek.


A vallás egy remek dolog ahoz, hogy kordában tartsák az embereket. Régen volt nagy szerpe, hisz azt hirdette, fogadd el, hogy szegény vagy, cserébe a menyországba kerülsz. A vallással csak olyan korlátokat állítasz magad elé, amikkel a valóságban nem kéne szembesülnöd. Jó, írtad, hogy nem jársz templomba, de egy odaadó hívő vasárnaponként feláldozza erre a szabadidejét. A "Ne ölj" törvénybe van foglalva, ezért hasznos. A "Ne paráználkodj" vagy tiszteld fele barátodat (nem tudom már pontosan, hogy van), megint csak egy olyan szabály amit megszeghetsz, csak te inkább vallásosan élsz.

Ezt a vallásos példát amúgy csak azért hoztam fel, mert egy ilyen sátánista megjelenésű ember tuti nem fog hinni istenben.


Talán furcsa, de nagyjából meg. Nem a színészekről van szó, akiknek megirt szerepet kell eljátszaniuk. Azokról akik maguktól viselkednek így.

Ha már úgyis téma a rasszizmus ottvan pl Hitler. Vele beszélgetett valaki, vagy mi alapján állapítja meg, hogy rossz ember? Az alapján amit a TVben lát, könyvekben olvas, vagy másoktól hal.


" elöitelettel van mindenki irant, csak a kinezete alapjan... "

Ez a része igaz a többi nem. Mindenkinek megvan a joga hozzá, hogy hirdesse a saját világnézetét, mert ő egy olyan világban élne. Engem csak az zavar hogy nagy vonalakban különböző világnézetű embereknek kell együtt élnie. Egy iskolába jár a cigány és a rasszista gyerek, később ugyanazon a munkahelyen dolgozhatnak, ugyanazon a környéken élhetnek. Mindkettő megérdemli ugyanazt a munkát, ugyanazt a házat, ha rászolgált, de az együttélés nem működik, illetve mindkettőjük napjait megkeseríti.


"Szoval akkor en egy beszari, semmirevalo "mai fiatal" vagyok, aki meg se tudna vedeni magat, es semmit sem er? "

Nem, csak átlagos vagy mint már te is írtad. Nem emlékszem, hogy azt írtam volna, izmosnak kell lenni.


Én is külföldre szeretnék menni, mert számomra nagyon fontosak az anyagiak. Én csak becsülöm a skinheadekben, hogy képesek puszta erkölcsösségből ittmaradni.

Mondhatnám, hogy jaj te mennyire rosszul tudod, én is csak nevetek azon miket írsz. De megpróbálom a te szemszögedből látni. De látod, te is rábizonyítottál, hogy le lehet vonni ilyen kevés dologból mint pár hozzászólás, hogy milyen ember a másik.

2015. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Melyik vallas az igazi? Biztos, hogy a katolikus? Söt, akkor ugy mondom, az a katolikus egyhaz az igaz, ami msot van? Vagy az a zsido, ami msot van? Vagy volt? Vagy a... lehetne meg ragozni.

Jo dolog a 10 parancsolat, vannak benne hasznos dolgok. De csak ugy mellekesen, betartottad egesz eletedben minden pontjat? Mert en nem. Megsem erzem magam bünös, rossz embernek, mivel el tudok szamolni magammal.


"Ezt a vallásos példát amúgy csak azért hoztam fel, mert egy ilyen sátánista megjelenésű ember tuti nem fog hinni istenben."


En meg soha eletemben nem lattam satanistat. Vagy ha lattam is, nem tudok rola, mert foglalmam sincs, mi a satanista viselet ismerve. Azon kivül, ahogy afilmekben abrazoljak öket, nincs tampontom. Lehet, hogy lattam mar, lehet, hogy a buszon is mellettem allt. De akkor ugy nezett ki, mint barki mas.

Nem hiszem, hog egy acelbetetes, slipknot polos casvo, hosszu hajjal az lenne, vagy hasonlitana rajuk.

Az istenhivö reszere visszaterve, nem egy ismerösöm hasonloan öltözködik a fentiekhez. Es nem egy gitarozott misen, eljar templomba es a többi.

"Fehér ember számára ez nem jelent problémát, nem érintett, egyedül a következmények miatt kell aggódnia az elkövetőnek."

Sajat peldaval tudom cafolni azt, hogy atamadonak lenen felnivaloja, den em is ez a lenyeg.

De al enyeg: igen is problema. Hszien valaki megtamadja am asikat, ok nelkül, vagy eleg ha ugye veszi, hogy verbalis összetüzesnel ököllel kell noymatekositani, mert ö megteheti. Es lehetne folytatni.


Hitler leiratta a gondolatait - es igen, beszelt vele masokkal. Es sokan egyetertettek. Vannak, akik teljesen, masok reszletekben... Nemhiaba sikerült neki ennyi mindent veghezvinnie.

Emberröl roppant nehe megallapitani, hogy rossz-e vagy gonosz, vagy jo... egyedül a tetteit latjuk. A tetteit. Es emg az is sokszor kerdeses -lasd artatlan emberek a börtönben. Akkor egy kinezet alapjan itelni meg valakit nem elhamarkodott, nagyon is megkerdöjelezhetö, es roppant mod ingatag alapokol nyugvo dolog? De.


En a tapasztalataim alapjan a ciganyoktol tartok. (Hiszen ha megharap egy kutya, angy esellyel önkentelül is rossz erzeseid tamadnak majd, ha ktuyat latsz. De ha raszanod magad, es eselyt adsz, meglatja az ember, melyikkel hogy es mikent all, es hogy nem mind rossz, nem mind akar metamadni, nem mind...) De megadom nekik a lehetöseget, mint minden embernek, hogy megmutassa, milyen. Aki tenylegesen csak egy börszin miatt itel el masokat. Vagy kezet... Az nem egy okos, gondolkodo ember szeritn cselekszik. Az összetett, sokretü gondolkodas az ember egyik legfontosabb jellemzöje. Aki rosszindulatbol, elöiteletek miatt... elhatarolodik a gondolkodastol, az sajat magat szegyeniti meg, es alazza meg.

2015. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem: a szélsőjobboldali, és alapvetően a konzervatív emberek borzasztóan képmutatóak. Ők papolnak a tisztességről, becsületről, hűségről, miközben csalják összevissza a párjukat, sőt homoszexuális viszonyaik is vannak.
2019. febr. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!