Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erröl? Menyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl? Menyek bele? Lehet belöle baj? L\18, F\23

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gondom az lenne hogy van 1 fiú akinek tetszek ès ö is nekem ,èn magányos vagyok ès szeretnèm hogy szeressenel de ettöl a fiútól ezt nem kaphatom meg. Ö szeretne velem sexelni vagyis gondolom sexkapcsolatot csak ,a helyzet az hogy ènis kivánom a sexet nagyon de nem tudom mit tegyek.
2015. aug. 6. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mennék bele egy ilyen szexkapcsolatba, mert ha te szereted, csak érzelmi sérülést okozna, ha otthagy, v ilyesmi... Mert a szex nőknél érzelmekkel jár tehát ha egyszer lefekszel vele nem fogod tudni elengedni csak nagyon fájdalmasan!
2015. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én inkább keresnék a helyedben mást aki többet is akar...de ez a te döntésed...lehet később nagyon megbánod, hogy belementél a szexkapcsolatba...


22F

2015. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem csak tetszik de amugy nem biznèk benne hogy járjak vele,szoval járni nem akarok vele.
2015. aug. 6. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a szexualitás kategória!!
2015. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
max akkor lenne baj belőle, ha nem védekeztek. *****ra fel kislány!
2015. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Láttam a minap egyik újságban hogy akciós a kígyóuborka szerintem jó befektetés lenne neked
2015. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!