Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon csak erre kellettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak erre kellettem a fiunak?

Figyelt kérdés
ugyan erről a srácról lenne szó. azóta már többször összefutottunk, beszélgettünk, de semmi nem történt. nemrég felhívott, hogy találkozzunk. beszélgettünk, hazakísért és végre megcsókolt. csókolóztunk, de minden kötöttség nélkül, mivel nem esett szó kettőnkről. hazamenetelkor mondta, hogy majd beszélünk és ennyi. azóta nem jelentkezett. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__683..

2015. aug. 11. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért 17 éves vagy. Ha valaki ki akar használni, akkor az már nem egy csókra fog menni. (legalábbis ilyen korú fiúként ezt mondom) Várj egy kicsit, talán jelentkezik. Ha pedig nem, akkor egy igazi rosszfiú, aki keményen kihasznált, hiszen megcsókolt...
2015. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és azóta egy nap telt el gondolom
2015. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mióta nem jelentkezett?

Amikor írtad, hogy csak arra kellettél. Arra gondoltam, hogy csak szexre.

De itt csak csók volt.

Szerintem majd jelentkezik. Ha nem, akkor nem érdekled igazán. De nem hiszem, hogy ki akart használni. Csak próbálkozott és mégsem tetszel neki annyira.

Majd jön más, nyugi :)

2015. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4napja volt. Jojo, azert nem el meg annyira rosszul, csak nekem ez volt az elso ilyen esetem es nem tudom mit tegyek.
2015. aug. 11. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!