Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most miért smárolt le? Akarhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért smárolt le? Akarhat többet? :D

Figyelt kérdés
Buliba voltam tegnap este, és egyszer csak a régről ismert lány barátom felvetette a témát hogy csináljunk egy képet snapchatre. Mondom miért ne. Csináltam egy közös selfiet, aztán mondta h jaj ez nem jó, aztán újat és megpuszilt, úgy csináltam a képet. Aztán mondta hogy mégegyet, akk mégegyszer megpuszilt, utána mondta h most csere és akk énis megpusziltam. Végül elkezdtünk smárolni. :D. Igenám, csak az egyik haverom is ott volt, (aki régen odavolt a csajért) és látta h smárolunk, azóta nem beszél velem....(pedig a csaj is sokszor állítota le, h nem jön be neki.) Most szerintetek akarhat valamit tőlem a csaj? vagy csak simán "puszilkodtunk egyet azt jóvan" Régóta barátok vagyok vele, néha mondja h fogjam meg a seggét, meg mindent meg tudok vele beszélni. Szerintetek akarhat többet? :DD tudom, elég retardált kérdés de ez van xd
2015. aug. 11. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, more - Mit ne mondjak.. Igen, akar többet, szerintem egyértelmű, így külső szemlélőként.
2015. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
dikkmá tazsvirem közsi a válazst
2015. aug. 11. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű , hogy igen :)
2015. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nyilván többet akar, ennyire nem lehetsz retardált. Milyen jelre vársz? "kefélj meg olyan durván, hogy sikítsak, de csak poénból!" ?
2015. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem, csak buliba voltunk és ő részeg volt
2015. aug. 11. 22:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy újabb bulis ribi, de ki tudja.
2015. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát, 7 éve ismerem és elmondhatom neked barátom hogy nem ribi
2015. aug. 11. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Mégis miféle lány mondja, hogy fogd meg a seggét, barátom? :) Még csak nem is vagy a pasija.

Meg részegen(!) csókolgat.

Hát effajta udvarlásból nem kérnék.

2015. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es megelőzött :D
2015. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!