Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki a szomszédom is egyben. Pár hónapja el kezdtünk beszélgetni Facebookon. Azelőtt sohasem beszéltünk. Szinte minden egyes nap rám írt. Már randira is elhívott kétszer. Csókolóztunk is.

Néha úgy érzem, hogy jelentek neki többet is egy sima barátnál. De van, hogy teljesen hidegen viselkedik velem.

Már többször is terveztük, hogy lefekszünk egymással de végül sosem jött össze.

Nem egyszer összevesztünk jelentéktelen dolgokon. Egyszer annyira, hogy egy hónapig még csak nem is köszöntünk a másiknak.

Kérdeztem már tőle, hogy csak egyéjszakás kaland lennék-e.

Erre sosem válaszol. De azt mondta, egyszer, hogy ő kerek-perec megmondja

egy csajnak ha csak egy alkalom. Ő nyílt lapokkal játszik. De épp ez az, hogy nekem nem mondja h csak egy alkalomra kellek neki. De azt sem, hogy esetleg több is legyen kettőnk között. :/


Ne haragudjatok,hogy hosszú lett.



2015. júl. 3. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak megakar fegtetni :( közel vagy hozzá , meg tiszta lapokkal ... én normális fiunak tartom magam de ilyent nem mondanék mert becsapnám
2015. júl. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet még ő se tudja mit akar..

Ne bízz annyira benne.

2015. júl. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Te neki csak egy B terv vagy amikor az A-terv nem jon be neki

Mert tudja hogy mar mikor megkaphat

2015. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!