Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat? 29 Éves pasi,16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? 29 Éves pasi,16 éves lány?

Figyelt kérdés
Van egy 29 éves férfi,akibe iszonyatosan belezúgtam. 2 éve ismerem,én 16 éves vagyok. Nagyon sok mindenben hasonlítunk,koromnál érettebnek számítok. Neki is tetszem,és mindketten akarunk kapcsolatot. Beszélgettem vele,hogy én félek,vajon mit akarhat,stb..azt mondta,hogy én érdeklem,nem pedig a testem. Engem szeretne,és hogy velem el tudná képzelni a jövőjét. Aranyos,kedves,nem ez a kihasználós típus. Megmondta a szemembe,hogy a szex egyenlőre eszében nincs. (szűz vagyok) Ti mit gondoltok erről a kapcsolatról? Működhet? Szüleimnek mit mondhatnék?

2015. aug. 7. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 29 eves foszer egy 16 eves lannyal van egy szellemi szinten, akkor ott nagy problemak vannak! (Ez nem rad nezve kellemetlen, hanem ra!)


Amugy meg az ember nyilvan azt mond amit akar, de inkabb azt, amit hallani szeretnel. Aranyos, kedves, persze, meg most.


A dolog harmadik vetulete pedig hogy ha az en 16 eves lanyom korul legyeskedne egy 29 eves faszi tuti hogy a beleinel fogva logatnam fel valami lampaoszlopra!

2015. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez manapság egyáltalán nem ritka, nekem két barátnőm is került ilyesféle kapcsolatba, az egyik 18 éves lány 32 éves csávóval volt, egy 17 éves lány pedig egy 26 évessel. Mindkettő pontosan ugyanígy kezdődött, és aztán ugyanúgy ért véget: sokat voltak együtt, majd szexeltek, majd egy pár hónap után a csávó egyszer csak nem írt vissza, leszarta az egészet, és a lány hónapokig depizett. A te döntésed, de én úgy látom, az ilyenek nem működnek. Mellesleg kicsit betegesnek is találom. 18/F
2015. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
sajnálom hogy ezt kell mondanom de ez már túlzás ilyen kapcsolatnak nem szabadna létrejönnie 13 év nagyon sok
2015. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
100-ból 1 ilyen kapcsolat működik, a többi esetben szexre megy a pasi. Ebben a korban ez nagyon sok korkülönbség. Azt mondja amit hallani akarsz, egy érett férfi már tud bánni a nőkkel. A szüleid egészen biztos, hogy nem vennék jó néven. Anyud seprővel, apud meg láncfűrésszel kergetné el a "pasidat"... :'D 17/L
2015. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy mit gondoltok egy 16-17 év körüli fiú az nem a szexre megy lényegében?:D Mert vicc, hogy jaj a vén hapsi biztos csak a szexre hajt, hát persze, de a kis pisis tini fiúk azok nyílván házasságot terveznek meg életre szóló szerelmet a tini csajjal, na remélem érthető mire akarok kilyukadni.
2015. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Részben igazad van, értem mire akarsz kilyukadni. :) Egy szóval sem mondtam, hogy a korombeli kanos fiúcskák nem arra mennek. :D Viszont erkölcsileg azért nem mindegy, hogy egy 30 éves használ ki egy naiv 16 évest, vagy egy másik éretlen 16 éves. Ám, a "szegény, kihasznált" korombeliek között is biztos nem egy olyan akad, aki "menőségből" akart idősebb pasit, az olyanok úgy gondolom meg is érdemlik ha pofára ejtik őket, úgyis mennek a saját fejük után. Mint írtam, van ilyen működő kapcsolat, de nagyon ritka. Nem jellemző, hogy egy tizenéves lány azonos vagy csak közeli értelmi színvonalon legyen egy érett férfival. :D
2015. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kommentre válaszolnék: én 18 éves srác vagyok, és egyáltalán nem csak a szexre megyek. Saját magamnál jobb példát nem tudok mondani, amivel megcáfolhatom amit mondasz. Van egy jó barátom, 18 éves most, aki 2 éve van együtt a 19 éves barátnőjével, és nagyon jól megvannak, mindent együtt csinálnak. Ilyen is van, akármennyire meglepő.
2015. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Vannak hozzád hasonlóak is, mint 2-3 haverom, ez becsülendő. Viszont ebben a korosztályban is sokan mennek a szexre vagy egyszerűen komolytalan a kapcsolat, persze vannak kivételek. 18-20-tól már alakulnak, de 16 körül nem jellemző, hogy tartósan együtt maradnának a párok. Egyik barátnőm másfél évig volt a barátjával, mindent elterveztek, úgy volt megtalálták az igazit, a srác meg váratlanul kijelentette, hogy neki nem ő kell és már nem szereti. Nem ez az egyetlen eset amit hallottam, voltak még hasonlóak.
2015. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Midenkinek köszönöm! :)
2015. aug. 7. 13:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem 100-as, az tuti..

Az előttem lévők meg mindent leírtak, hallgass rájuk!

2015. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!