Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány. EL szeretném hívni randizni. Nincsen meg semmilyen elérhetősége, csak facebookon vagyok az ismerőse. Nem tudom, hogy mikor találkozunk legközelebb. Normális esetben természetesen élőben beszélnék vele. Elhívhatom ott? Mit csináljak szerintetek?

2015. júl. 30. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben szerintem teljesen ertheto es mukodokepes a facebookon valo elhivas.

Sok sikert!

2015. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nyugodtan hívd el ott, de előtte azért szerintem néha beszélj vele facebookon. Ha mindennap beszélgettek mondjuk 1 hétig, utána már teljesen természetes lesz ha elhívod valahová :)
2015. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszélgetünk facebookon és élőben is. Mostanában úgy alakult, hogy eléggé gyakran találkoztunk, csak sajnos vége lett annak a dolognak ami miatt találkoztunk és ezért nem tudom, hogy mikor találkozok vele megint.
2015. júl. 30. 22:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég sok találkoztunk lett az előző mondatban, bocsi!
2015. júl. 30. 22:32
 5/5 anonim válasza:
Hívd el sok sikert :)
2015. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!