Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol nyissak a lány felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol nyissak a lány felé?

Figyelt kérdés
Nem beszeltunk meg de sokat szemeztunk es interneten ismerosom. Élőbe nehezen tudnek vele beszelgetest kezdemenyezni mert nincs egyedul. Szentetek gáz interneten nyitni felé úgy hogy szinte minden nap latom?
2015. aug. 15. 21:06
 1/5 Vok! válasza:
Szerintem nem! de ha minden nap találkoztok akkor úgy jobban el lehetne mondani a véleményed :)
2015. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a tartásom hogy beszelek vele neten es leraz vagy hasonlo akk kicsit ciki lesz elobe ugytenni mintha semmi sem tortent volna
2015. aug. 15. 21:13
 3/5 Vok! válasza:
te szerinted bejössz neki vagy nem?
2015. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat sokat szemeztunk de amikor legutoljara lattam ram se nezett. Direkt kerulte atekintetem és elöttem elkezdett flörtölni 1 masik pasival. Szoval nem tudom mar.
2015. aug. 15. 22:06
 5/5 Vok! válasza:

Szerintem bejössz neki! csak fél a válaszodtól, és meg akar féltékenyíteni azzal hogy mással flörtöl.

Úgy hogy szerintem próbálkozz nála, és sikerrel fogsz járni, hidd el nekem. :)

2015. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!