Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan nyissak egy lány...

Hogyan nyissak egy lány osztálytársam felé? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon tetszik egy lany osztalytarsam de nem tudom mikent juthatnek el a parkapcsolatig. Szerintem a lany is erdeklodik mert magatol is keresi a tarsasagom(persze ez nem olyan gyakori). O nem az a fajta lany aki sokat beszel barmilyen temarol. Leginkabb a parkapcsolatot szeretnem elerni mert onnantol sokkal konnyebb. De nem tudom mirol beszelgessek vele vagy hogyan vezessem ra hogy nagyon tetszik. Tudnatok otletet adni hogyan csinaljam egy kevesbe beszedes lannyal?

2014. szept. 3. 23:14
 1/1 anonim válasza:
Kell, hogy legyen valami közös témátok, próbálj az ő társaságába "bevágódni". Én anno úgy csináltam, hogy a barátnőivel kezdtem spanolni, hülyülni. Aztán vele mindig kicsit kedvesebb voltam nem bunkóztam, nagyon kicsit nyomultam csak és láttam, hogy bejön neki, aztán elhívtam hozzánk buliba, és összejöttünk :D
2014. szept. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!