Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy nyissak felé, mint barát?

Hogy nyissak felé, mint barát?

Figyelt kérdés

A sztori első felét, már nem tudom, hanyadszorra írom le gyakorira... lehet, hogy valakinek már ismerős lesz. De a lényeg az, hogy szétszedték az osztályt, és két másikba tettek át minket. Barátnőmmel elvagyunk kettesben, viszont van egy másik osztálytársunk (aki eddig is osztálytárs volt), aki sokszor mellettünk vagy előttünk ül a termekben, meg szünetekben is mindig egyedül van. Arra gondoltam, hogy tök jó lenne, ha összebarátkoznánk, még sosem volt fiú barátom, de szerintem jól kijönnénk, pl. végre lenne valaki, akivel tudnék a fociról beszélni... Szóval én szívesen barátkoznék vele, csak az a baj, hogy nem tudom, hogyan. Alapól lányok felé is nehezen nyitok (sőt, általában nem is én nyitok, én csak elfogadom a kezdeményezést), fiúk felé meg még inkább, már csak azért is, hogy ne értse félre.

Szerintetek hogy kezdeményezzek? (kizárólag barátian)

16/L



2014. szept. 10. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele simán, mint bárkivel, és hagyj teret neki, hogy eldöntse akar-e ő is barátkozni. Ennél okosabbat nem tudok mondani. Sok sikert!:)
2014. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!