Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Voltam egy ott alvós szülinapi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy ott alvós szülinapi buliba (6-an voltunk) csak egy fiút nem ismertem. Megismertem a fiút, úgy viselkedtünk mintha 1000 éve ismernénk egymást. Másnap reggel amikor ment el egy puszival köszönt el. Jelent ez valamit szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális baráti társaság így viselkedik. Minden normális baráti társasághoz tartozó emberek, főleg egy buli után, puszival köszönnek el. ez annyit jelent, hogy egy normális baráti társaság része vagy.
2015. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. aug. 17. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!