Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 2x randiztam, 1x csókolóztunk is. Azóta nem volt tali.

A baj az, hogy néha nem is ír, ha én írok, csak másnap válaszol.

Dr amikor beszélünk, olyanokat mond, hogy hiányzom neki, akar még találkozni, jól érezte magát velem, stb.

Neki még nem volt komoly kapcsolata, nekem már 2 is, meg idősebb is vagyok 2 évvel, lehet fél. De nem akarok mindig én írni, viszont ha félénk akkor ezt kellene tennem...


Mit csináljak?


2015. aug. 20. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy egy kicsit rányomulósabb,azokból amit elmondtál látszik hogy kedvel,csak fél kezdeményezni:)
2015. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 argen00 válasza:

"neki még nem volt komoly párkapcsolata" - Ó, hogy ha ti tudnátok mindent ami nekünk volt. akor kételkednétek hogy mivan velűnk és eből pedig hiszti lene



természetes hogy fél ez alap hisz időseb vagy akor szinte mindig félünk az idősebtől /17vagyok/

2015. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!