Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi bajom? Tegnap volt életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom? Tegnap volt életem első randia, nem tudom mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác akivel körülelül fél éve leveleztünk facebookon, meg skypeon. Tegnap pedig személyesen is találkoztunk, mert ő amúgy messze lakik. Nagyon félek az emberek közé menni, erre van egy nyugtatóm, ezzel simán megoldom az eljárást itthonról. (doki írta fel) Na most mire odaértem a találkozóhelyre már sík ideg voltam. Ott volt a fiú is, megöleltük egymást, beszélgettünk sétáltunk. Körülbelül 6 órán át voltunk együtt. A nap végére már egymás kezét fogtuk, sokszor megölelt, nagyon aranyos volt, és tényleg tök kedves is. De én folyamatosan arra gondoltam, hogy bántani fog, vagy hasonló. Nagyon féltem neki magamról bármit is mondani, mondjuk jól ismer, így ezt is tudja, hogy bizonytalan vagyok. Úgy érzem ki akar használni, vagy bántani. Amúgy nagyon jól éreztem magam, tényleg csodálatos nap volt, de nagyon félek, mert nem tudok az érzéseimmel mit tenni. Bár nem volt hideg egy idő után annyira remegtem mint a kocsonya, a pulcsiját is odaadta szegény. :D Lehet ez csak azért volt mert nem tudom, nem volt még barátom,se randim?

17/L



2015. aug. 21. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, önbizalomhiányos vagy, valószínűleg ezért nem volt még barátod. Ne aggódj, fél éve beszélgettek, már kibukott volna belőle a perverz állat, ha az lenne. A találkozás során mindenképp. Ha meg valamiért félsz a fiúktól, vele kapcsolatban legközelebb csak gondolj arra, milyen jó volt a legutóbbi találkozásotok. :) 18/F
2015. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fél éve ismered miért félsz tőle? Vagy élőben nem olyan mint skype-on? Vagy látszik rajta hogy ilyen "gonosz"? :)
2015. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Pontosan ugyanez a helyzet velem és egy fiúval. Én is féltem, de fél éves beszelgetés után tényleg jól ismeritek egymást, és nincs mitől tartanod. Fél év alatt tényleg előjött volna belőle a perverz állat :D ha élőben is kedves meg aranyos, akkor semmi para. Sok szerencsét :)
2015. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
17 évesen nem volt fiúd? Az igen
2015. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lett volna rá esélyem, de nem az volt a cél, hogy minél előbb legyen barátom. ;) Így inkább vártam addig, amíg nem találkozok olyannal akivel van is értelme összejönni. :D De mindenki magából indul ki azt hiszem. :)
2015. aug. 22. 23:20
 6/6 anonim válasza:

Nekem 18 évesen sem volt, ez annyira meglepő? :D

Szerintem sem kell tartanod tőle, elvégre semmi jelét nem adta annak, hogy bármi rossz szándéka lenne. Persze a félelem nem racionális, de csak gondolj arra, hogy milyen jól elvoltatok :) Ez a "lehet hogy bántani fog" dolog meg szerintem azért lehet, mert személyesen nem ismered, és nem is tudsz még bízni benne teljesen, de ez ha jobban megismeritek egymást valószínűleg el fog múlni.

Sok sikert ^^

2015. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!