Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy találkozásra különleges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy találkozásra különleges ruhát vesz fel és új hajat csinál magának a lány az biztos jel rá hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 01:08
 1/9 True Damage ***** válasza:
83%
Nem feltetlen...csak szimplan jol akar kinezni :D
2015. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valakinek tetszeni akart
2015. aug. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak azért, hogy veled találkozzon?

Akkor igen.

Ha csak valami buliba mentetek akkor már kevésbé.

2015. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha kettesbe mentetek és nem valami helyre akkor tuti azért hogy tetsszen neked.
2015. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kettesbe mentünk egy kisebb találkozóra ahonnan ő senkit nem ismert, és ketten is mentünk haza, ezért gondolom hogy miattam szépíti magát, de csak akkor amikor velem van programja :)
2015. aug. 24. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tetszel neki, bár ennek nincs sok jelentősége abból a szempontból, hogy kezdeményezz e? Mert ha neked tetszik a lány, akkor kezdeményezned kell! Nincs mese, mond meg neki, hogy tetszik neked, vagy csak kapd le, a lényeg, hogy egyértelműen a tudatára add. Rosszabb esetben tévedsz, de ezt jobb előbb belátni mint később. Tudom a visszautasítástól való félelem nagy úr, de hidd el, hogy ez az érzés ellened dolgozik! Semmi értelme halogatnod a dolgot. Egyáltalán semmi. Nekem az utóbbi 7 évben 2 kapcsolatom volt (egy 4 éves, majd 2 hónap szünet, aztán a mostani 3 éve tart). Mikor a mostani barátnőmmel az első randink volt, én aznap este megmondtam neki, hogy tetszik nekem. Aztán az úgy alakult, hogy rögtön egymásba is gabalyodtunk, és szex lett belőle, 2 is, de nem ez a lényeg, hanem, hogy eljuss a csókig. Szerintem. Vagy ne juss el, és lépj tovább, ha kiderül, hogy tévedtél. Ne pocsékold az időd, mert nem egyszerű olyan lányt találni, akivel hosszú távon együtt tudsz lenni. Nekem óriási mázlim volt, hogy 2 hónap alatt találkoztam egy normális lánnyal. 31/F
2015. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :D ösztönzően hatott. Legközelebb elmondok neki mindent :)
2015. aug. 27. 23:07
 8/9 nyitott fiú válasza:
Fel szeretné hívni magára a figyelmet.....
2015. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
72%
Bocsi, gondolom nem ilyen választ vártál, de ez egyáltalán nem jelent semmit. :D Alapból mindig csinin akarok kimenni az utcára. Akkor is, ha nem találkozom a párommal, és nem azért, hogy flörtölgessek a háta mögött akárkivel is. Elsősorban NEKEM jó érzés, hogy szépnek érzem magam. Ha felmondani mennék a munkahelyemre, vagy szakítani a barátomhoz, vagy meglátogatni egy utált rokont, akkor is igényesen néznék ki, és próbálnám kihozni magamból a legjobbat. :) (22/L)
2015. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!