Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van ilyen lány?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen lány? (Ez nem tipikus, picsogós kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval nem sírni akarok, hogy jajj nem húséges büdös....


Hanem:

-Nagyon sokat, szinte mindig ironizál.

-Bunkózik, flegmázik, méltatlankodik, de sosem azért mert mondjuk nem szeret, csak a poén kedvéért.

-Sokat beszél, még ha marhaságot is.

-Igyekszik a közhelyeknek ellentétesen viselkedni.

-Vannak érzelmei, de nem ragad le olyan dolgoknál mint a sajnálat, együttérzés, szánalom, vagy hogy: "Jaj de aranyos" valami. Egyedül a családjánál/szeretteinél.

-Nem szomorú vagy depis, max 5 percig. Persze nem arra gondolok, hogy sosem ideges vagy rosszkedvű, csak, hogy ezek gyorsan lezajlanak nála.

-Választékosan beszél, legalábbis használ olyan szavakat amiket ritkán hallunk a hétköznapokba (nem tájszólások).

-Mindig megpróbál a dolgok mögé látni, valami más értelmet is keresni az emberek tetteiben.

-Az átlagembernél nem képzeli magát okosabbnak, még akkor sem ha tényleg okosabb.



Érdekelne, hogy találkoztatok e már ilyennel, vagy csak a képzeletemben létezik. Esetleg annak is örülnék, ha leírnátok ezek közül a tulajdonságok közül, legfeljebb hánnyal találkoztatok egy lányba.



2015. aug. 6. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Te leírtad a személyiségemet.
2015. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja és még:

Nem rosszindulatú, viszont csak akkor segít bárkin is ha apró erőfeszítésbe kerül.


Az "-Igyekszik a közhelyeknek ellentétesen viselkedni." részt, felülírja az előző ha szűkséges.

2015. aug. 6. 21:59
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Azt hittem egyedül halok ki mint valami ritka felfedezetlen állatfaj.
2015. aug. 6. 22:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Bár én segítő kész vagyok mert nekem nem nagy probléma.
2015. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen én is, de a saját pénzemből nem vennék senki idegennek semmit.
2015. aug. 6. 22:06
 6/13 anonim ***** válasza:
80%-ban igaz rám amit írtál:D
2015. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egész jó, egész jó... Hasonlítok erre az emberre akit leírtál.. :D

Persze,nem mindenben... A segítséges leírás igaz.:DD na jó, nem mindig. Attól függ, kiről van szó...

2015. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lány osztálytársam ilyen :D
2015. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológiai elmélet bizonyítja, hogy aki ezt olvasni fogja, az mind magára ismer, de legalább "nyócvanszázalékban".


Ezen elmélet alapján működik a horoszkóp is.

2015. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha én pindúr pandúr lennék bunkóságból, szeszélyességből és iróniából állnék. Ez egy iciripicirit igaz rám. Mindenkin segíteni akarok bunkó felszínem ellenére és tele vagyok együttérzéssel. És pont ezek miatt nagyon könnyen kiborulok... Persze dráma csakis egyedül. És mindezen dolgok miatt ez a személyleírás nem igaz rám. Ismerőseim között pedig mindenki csupa szeretet és cukiság enyhe bolondossággal. ^^
2015. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!