Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg ilyen helyzetben a fiút?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel a kapcsolatunk több volt mint barátság és találkoztunk (nem nevezném randinak) és megakart csókolni. Én meg csak nyomtam egy puszit az arcára megöleltem és azt mondtam hogy majd késöbb. És ő ettől kiakadt hogy miért utasitottam vissza és keringőnél ő lenne a partnerem mivel még régen felkért de most haragszik rám, ezért attól is félek hogy nem lesz partnerem.. És azon gondolkodom hogy én csesztem el azzal hogy akkor nem csókoltam meg. Mostmár meg csókolnám de akkor nem éreztem hogy pont akkor kéne. Első csókom lenne ezért is vigyázok hogy kivel lesz. De ugy gondoltam hogy kiengesztelném azzal hogy elhivnám hogy talizzunk és akkor megcsókolnám mondva hogy az előző talinál azt mondtam hogy legközelebb. Szerintetek megcsókoljam vagy ne? Hülye ötlet? Válaszokat előre is köszönöm!

2015. aug. 25. 09:38
 1/8 anonim válasza:
Én nem tulajdonítok nagy jelentőséget az első csóknak. Van aki erre érzékenyebb ha az vagy, akkor tedd fel magadnak a kérdést: Szeretnéd, hogy tőle kapd az első?
2015. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem hülye ötlet?Csókold meg.
2015. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nagyon haragszik rám és szerintem akkor amikor megakart csókolni szerelmesvolt belém és ez lehet hogy elmúlt mondjuk kb.2hete történt ez az egész
2015. aug. 25. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Egy kis kényeskedés miatt a szerelem nem múlik el ! :) Hívd el randizni, de tényleg kifejezetten randizni örülni fog neki :)


Másik dolog kezdeményezni próbálhatod a csókot mondjuk, hogy közel hajolsz már annyira, hogy szinte összeértek, de utána hagyd, hogy ő cselekedjen az is tetszeni fog neki :) Persze biztos örülne neki, ha lekapnád, de én pl. régivágású vagyok nekem jobban bejön, ha én dominálok férfiként szerintem ezzel a többségünk így van :)

2015. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kor sokat számít azért, hány évesek vagytok?

Szerintem nem hülyeség,de ha megírod a korotokat akkor írom még amit akartam :)

2015. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hívd el talizni. Csokold meg. És ha vissza csókol akkor nincs para ha nem csókol vissza...futás :DD na jó nem.
2015. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

13L

14F

2015. aug. 25. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj az a lényeg!

Tedd ami jól esik!

2015. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!