Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elmagyarázná valaki, hogy mi...

Elmagyarázná valaki, hogy mi jó a cigizésben?

Figyelt kérdés
Komolyan kíváncsi vagyok rá, mert nem nagyon értem. Próbáltam de utáltam. 15/F

2015. aug. 28. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy érzed, ahogy átjárja az ereidet a nikotin valami pulzáló bizsergés formájában. Ellazítja az izmaidat, kb. mintha akkor keltél volna ki az ágyból frissen, üdén, fiatalon. Nem csak testileg, szellemileg is.


Mondjuk csak ritkán szoktam, és utána napokig köhögöm fel a szutykot, de nekem ennyi belefér.

2015. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi!


9 évig dohányoztam, nagyon nehéz volt leszokni. Egyfajta pótcselekvés.

2015. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja: bezsibbadsz, ellazulsz, megnyugszol tőle, és rád jön egyfajta lelki béke. Eleinte senkinek sem szokott tetszeni, úgyhogy nincs semmi meglepő abban, hogy utáltad. Ettől persze még nem feltétlenül éri meg rászokni, elvisz egy csomó pénz és potenciálisan súlyos betegségeket okoz.
2015. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már szépen leírták.

Annyit tennék még hozzá, hogy ha már sikerült rászoknod, akkor rohadtul élvezni fogod magát a szertartást, meg azt, ahogy a füstöt letüdőzöd, és érzed ahogy a füst végig lemegy a torkodon a tüdőig.

Híres ember mondta, de rám is igaz:

„Könnyű leszokni a dohányzásról. Én már ezerszer megtettem.”

Engem konkrétan a füst kicsit torokirritáló hatása tart vissza állandóan, rohadtul hiányzik az az érzés.

Most fogom megpróbálni abbahagyni ismét, e-cigivel, hátha majd azzal sikerül. :)

2015. szept. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!