Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon a csajoknak miért kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sbajsa kérdése:

Vajon a csajoknak miért kell több rosszfiú, vagy hogy humoros legyen? és a belsőt na meg az intelligenciát nem nézik? Miét?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Hát gondolom te is jobban örülnél egy vicces csajnak, mint egy humortalannak nagy egóval...

A rosszfiúk pedig, legalábbis nekem, sokkal vonzóbbak, az ágyban is meg máshol is, mint egy visszahúzódó okoska.

És nem minden "rosszfiú" hülye, vannak akiknek elég jó jegyeik is vannak...

2015. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A jó humorhoz ész is kell meg kreativitás. Ezek is belső tulajdonságok. De gondolj bele,lennél egy olyan lánnyal aki mindig bután néz,valahányszor elsütsz egy viccet? Mellesleg nézik a belsőt.Honnan vetted hogy nem? 15/F
2015. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1es vagyok. :D

És igazából, ha nem sikhülye, csak olyan aranyosan bolondos, akkor pedig még csak tesz hozzá, ha rosszfiúsan néz ki... 17/l


[link]


[link]

2015. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1# 3# , nálad az rosszfiúnak számít aki dohányzik ? :DD
2015. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a humor, meg hogy valaki rossz fiú pont belső tulajdonságok. Sőt, a humor szerintem tök pozitív. Nekem is fontos, hogy tudjak valakivel hülyéskedni, értse a poénokat.

A rosszfiú meg egyéni ízlés, valaki szereti, valaki nem.

2015. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert a csajok felszínesek, az a lényeg nekik hogy a pasijukkal lehessen villogni meg felvágni mindenki előtt. Hogy mennyire jó ember, vagy intelligens, abba szrnak bele. Aztán meg írják feminára meg cotcotra hogy a pasijuk mekkora egy görény...
2015. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6-os! furcsa ismerőseid lehetnek :/.

Kérdező: de igen, nézik, nem is kevesen :). Sokan nézik a belsőt, és még többen ragaszkodnak ahhoz, hogy a párjuk értelmes legyen, és ne sík hülye. A kinézet is fontos, nyilván, meg ha valaki bevállalós, de például nem a külcsín az elsődleges, számomra. Én egy abszolút átlagos lány vagyok, és szerintem sokan gondolkodnak még így, ahogy én :D ^_^. (Röhögni, nevetni, szórakozni, meg a legtöbb ember tud. Aki meg karót nyelt, az is tud magának találni szintén karót nyelt barátot/barátnőt, nem tudom, te milyen személy vagy, de szerintem biztos, hogy mindenkinek lesz, van vagy volt valakije, aki úgy szerette, szereti, vagy szeretni fogja, ahogy van. Kitartás! :D)

2015. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted mi más lehet az oka annak, ha valaki csak a külső alapján választ pasast, mint hogy felszínes a csaj? :D
2015. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem minden csaj felszínes, pl. én se, és van még jó pár ismerősöm, akik nagyon nem felszínesek. nyilván vannak olyanok is, akik leginkább a "jó pasik"-ra buknak, azokra a kigyúrt, jóképű, IQ nélküliekre. Én arra figyeltem fel, hogy a válaszodban a "minden" szót használtad. Biztos vagyok benne, hogy nem minden ismerősöd (lány) olyan felszínes, mint amilyennek leírtad :) ;D.
2015. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt bírom, hogy egy csaj se írja magára, hogy ő felszínes lenne...de akkor a férfiaknak mégis miért ez a tapasztalatuk? (hogy a nagyja felszínes)

Jó, értem, az ostoba se fogja bevallani, hogy ő ostoba...

2015. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!