Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem lehet nála?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet nála? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem (mind külsőre, mind belsőre).

Kb decemberben ismertük meg egymást. Azt nem tudom, hogy lehet-e nála valamennyi esélyem, mert Ő idén tölti a 17-et, én meg idén múltam 15. Szerintetek?


A csaj kb 14-15-nek néz ki és nem az a komoly fajta, hanem inkább az aki mindig pörög.


2015. aug. 29. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nála esélyed, ha éretten viselkedsz, és nem tekint téged kisfiúnak. Nlha beszélj vele komoly dolgokról, ne csak hülyüljetek, és akkor látni fogja hogy benned van a férfi. ;) 18/f
2015. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze h lehet eszelyed... +1 az elsonek. :)
2015. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!