Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Egyszerűen én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Egyszerűen én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

Tavaly jöttem vissza Tatabányára. Új, régi osztálytársak, ismerkedés, gátlások stb. Egy lánnyal jó baráti viszony. Ez még jó. Egyszer elkezdi mondani, hogy elsőben jártunk stb, persze 5 év után nem emlékeztem erre. El is mondtam neki, dühös lett. Már elment a suliból, de ma sem vagyunk barátok, nem köszönünk, nem beszélünk. Pedig nagyon tetszett jobban mondva szerelmem volt egy ideig.


Ebből annyi a lényeg, hogy nem emlékeztem elsőre. Miért kaphatta fel ennyire a vizet? Ha veletek is előfordult, írjátok meg! Kort és nemet is írjatok!



2015. szept. 8. 17:41
 1/2 anonim válasza:
Igen.
2015. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért kapta fel ennyire a vizet mert elfelejtetted és nagy valószínűséggel fontos voltál neki és így most csalódást okoztál.
2015. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!