Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan engedjem el a múltat...

Hogyan engedjem el a múltat egyszerűen olyan hülye helyzet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány akivel több mint egy évig próbáltak többet elérni mint barátok de nem jött össze. Valahol magamban el is könyveltem már, hogy ennyi ugy se lesz semmi. Közben elkezdtem egy korban jobban hozzám illő másik lánnyal ismerkedni. Meg is beszéltünk már egy találkozót stbstb. Aztán most este írt a úgymond régi lány és olyan furcsán érzem magam, valahogy még mindig a régi lányhoz vonzódok... Mit tegyek?
2014. okt. 5. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a régi lány iránt érzel valamit, addig ne kezdj másik kapcsolatba, mert csak sérülést okozol az új lánynak. Hidd el, velem is ezt csinálta az exem és összetörte a szívem rendesen...

23/n

2014. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelek és köszönöm a válaszod. Attól félek, hogy amíg nem lép egy másik lány az életembe addig képtelen leszek elfelejteni a régit. Tehát akkor semmi komolyabbat ne akarjak még az új lánnyal. Azért szerintem egy pizzázás még nem olyan nagy dolog.
2014. okt. 5. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan elmehetsz vele pizzázni meg találkozgatni, csak nehogy hiú ábrándokat kelts benne. Semmi jó nem sül ki "nincs ló, jó a szamár is" kapcsolatból.

De az is lehet, hogy megszereted és már nem fog érdekelni a másik. Sok sikert!

2014. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze a nincs ló jó a szamár is dolog messze álljon tőlem. Jártam már így senkinek se kívánom... Addig voltam csak jó amíg nem volt más...
2014. okt. 5. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!