Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Miért van ez?...

Ez mi lehet? Miért van ez? Vagy csak egyszerűen hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudok enni társaságban.De mostanában,akkor sem,ha egyedül vagyok.Ha társaságban vagyok azon gondolkodom,hogy mit is gondolhatnak rólam?Mennyit eszem,hogyan eszem,milyen dagadt vagyok,stb.Ha egyedül,akkor úgy érzem néha,mintha figyelnének,vagy azért nem eszem,mer dagi vagyok,vagy hogy meghízom.Folyamatosan sportolok.Van,amikor nem is eszem.

2014. júl. 19. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Első neki futásra azt veszem észre,hogy nem vagy megelégedve a súlyoddal és azért nem eszel, mert dagadt disznónak tartod magad és ezt szégyelled. :)

Nos, ez most egy elég nyers vélemény...

Ha le akarsz fogyni, akkor tegyél érte, mert semmi sem lehetetlen! Nem biztos,hogy vékony leszel, de tudsz lejjebb adni a súlyodból, amivel jobban nézhetsz ki. :)Én legalábbis mikor fogyóztam, jobban tetszettem minimálisabb túlsúllyal, mint mikor rajtam volt +20 kg... Nem akartam vékony modell lenni, de örültem annak,hogy van egy cicim és van seggem és tetszettem magamnak. :)

Ha pedig nem akarsz tenni érte és ezt nem látod be, akkor fogadd el,hogy ekkora a testsúlyod és ne szégyelld! Lehet,hogy örökölted, lehet a szüleid sem voltak vékonyak soha, akkor te sem leszel, ha meggebedsz és éhezteted magad akkor sem.

Szóval enni kell!!! Mások véleményét meg le kell szärni. Magadnak felelj meg és ne másoknak!!!!

2014. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!