Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen volt életetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt életetek legrosszabb randija?

Figyelt kérdés

Nekem tegnap történt, és borzalmas volt. 16 vagyok, a srác azt mondta, ő 18. Eléggé meglepődtem, amikor odaállított egy 25 éves pasi, ráadásul végig a volt barátnőjéről beszélt. Egy óráig bírtam, és ott hagytam.

De volt már olyan is, hogy megbeszéltük, és el sem jött, és egy szót sem szólt.



2015. szept. 11. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos még nem volt, de most már nagyon szívesen elmennék egyre, akár a legrosszabbra is.
2015. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Hasonlóan az elsőhöz én is elmennék egy randira még akkor is ha tudom hogy az lesz a legrosszabb életemben. 17/F
2015. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Hasonló a véleményem,szivesen rlmennék egyre.:) 15/L
2015. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem amikor egy rideg, tárgyilagos, humortalan csajjal randiztam, aki nem mellesleg élőben sokkal rondábban nézett ki mint a képen. Csak ilyen sablonos dolgokról tudott beszélni, majdnem halálra untam magam.
2015. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam egy randiszerusegen. Hat ugy volt hogy egy srac elhivott engem de ott volt egy masik is es megkerdezte hogy jothetne e velunk. Mi csak neztunk de nagy nehezen igent mondtunk. A "randin" italoztunk es a srac aki elhivott kb csak velem beszelt. Nagyon erezheto volt hogy a masik pasi zavaro tenyezo de jol elvoltunk...akkor 14L most 15L
2015. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már rossz randim annyira zavarban voltam/voltunk hogy nem tudtunk normálisan beszélgetni egymással és többnyire kínos csend volt(amit ki nem állhatok) az 1,2,3-as válaszolóhoz is szolnék mindennek eljön a maga ideje ;)
2015. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsóhoz hasonlóan nekem is volt ilyen;d Kinos csend fél órán keresztül aztán jobbnak éreztük ha itt most befejezzük.;d
2015. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik első randimon teljesen jól elvoltunk a lánnyal, beültünk egy gyorsétterembe és alig pár perc múlva véletlenül pont bejött az apja is.És odajött poénkodni.Látszott, hogy tudja mit csinál és poénból csinálja, meg amúgy nagy forma, de marhára idegesítő volt.
2015. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!