Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mi a legrosszabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legrosszabb?

Figyelt kérdés
rég óta egyedül vagyok és az érdekel hogy csak én vagyok ilyen szakítás után nem is a szeretkezés hiányzik hanem hogy legyen valaki akinek elmomdhatom a dolgaim és fogjam a kezét
2015. szept. 8. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, hogy ez milyen érzés, még sosem volt párkapcsolatom, (csak kisebb kalandjaim voltak), úgyhogy eddig egész életembe kibírtam enélkül. Persze nyilván más amíg nem voltál a paradicsomban, és más amikor ott voltál élvezted, majd kidobtak belőle.
2015. szept. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
A kézfogás nem is,de a beszélgetés,meg sok kicsi nyálas dolog az sokszor igen.
2015. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek mít csináljak felénk mindenki volt valakivel és mennjek el örömlányhoz?
2015. szept. 8. 23:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi mindig birkóztunk egyet filmnézés előtt az ágyon. Nem egyszer szakadt le az egész a fenébe, meg nem egyszer kellett aztán filmezés helyett szobát takarítani.. volt, hogy vázás is törtünk. Mert az a "birkózás az ágyon" dolog sokszor áttért az egész szoba területére.:))

Na, az veszettül hiányzik.

2015. szept. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapjába véve mind a kettő rossz ha hiányzik. De a második rosszabb szerintem.
2015. szept. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok de a teste is hiányzik az exemnek a szívdobogása a lélegzése a nevetése egy szóval mindene :(
2015. szept. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De még örülhettek hogy eljuttatok valameddig mert nálunk sose volt idő meg hely és ő nélküle már más minden olyan mintha fél ember lennék és és a sexhez sincs kedvem de nem lehetek örökre egyke várjak tudom de meddig?
2015. szept. 9. 12:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy ne nyavajogj. Ezért nincs párod.

Max lánytól elfogadható ez.


Menjél mindefelé, bulizni, sportolni, járj ezoterikus tanfolyamokra, akármilyen akárhová ami közösség.

2015. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" felénk mindenki volt valakivel"


Csak azt mondják, nem kell elhinni mindent.

2015. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legrosszabb: lementünk Balatonra a lánnyal, és ott összejött egy másik sráccal, akit odahozott a szállásunkra.

Mondjuk én is bénáztam, de ez mindennek a teteje.


Használd ki, hogy szabad vagy, nem lesz mindig így. Majd egyszer megnősülsz és vágyni fogsz az egyedüllétre.

2015. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!