Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt a leggázabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a leggázabb, legrosszabb randid? Mi történt, ami miatt a legrosszabb volt?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A legrosszabb az volt, amikor úgy éreztem magam, mint egy állásinterjún, olyan kérdéseket tett fel a motivációimról meg a tanulmányaimról. De gondolom jól válaszoltam, mert azért lekapott.
2015. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A srác egy nyomorék lúzer volt, aki azzal kezdte és folytatta a randit, hogy az ő szülei iszonyú gazdagok. Ezt hallgattam fél óráig, majd mikor mondta, hogy nézzem meg a vagány csili vili és természetesen drága autóját a SZÜLEINEK mondtam hogy kösz én hazamentem. A másik kedvencem az volt aki egész randin arról beszélt, hogy kivel mikor hogy szexelt és velem hogy akar. Ezen a kettőn mindig röhögök.
2015. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy netes ismerkedés realizálása. Mind a ketten nagyon másra számítottunk és nem volt annyi rutinunk vagy lelkierőnk hogy azt mondjuk egymásnak 10 perc után bocs, szia, hanem még kóvályogtunk a városban teljesen fölöslegesen, vágni lehetett a rossz értelemben vett feszültséget, csalódottságot.
2015. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A neten teljesen jól megértettük egymást a facebookon vagy 800 üzenetet váltottunk (meg előtte a társkeresőn is párszázat). Rengeteg témában voltunk egy hullámhosszon. De személyesen, a valóságban egyrészt nagyon akaratos volt és játszotta az öntudatost. Hogy most csak mert randizni jöttünk, ne gondoljam hogy van valami köztünk. Csak mert meghívtam italra, ne gondoljam hogy van van valami köztünk. (Ugyanazt csináltam, amiket más lányokkal más randikon és ők nem reagálnak így.)


Miközben a neten keresztül vevő volt a szarkasztikus-ironikus humorra, a valóságban ezeket egy csomószor félreértette és megsértődött rájuk.


De amúgy ilyen mindig van és ez legyen a legrosszabb, amit tapasztalok. Az utóbbi 1 évben kb. 20 lánnyal randiztam és teljesen normális hogy voltak köztük ilyenek is.

2015. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Tök jó idő lett és nyitott cipőben jött el a randira.

Máig nem tudom felfogni, egyszerűen nem akarom elhinni, hogy egy ilyen tip-top nőnek ilyen lába legyen.

Nem vagyok lábfetises, de azért álljon már meg a menet.

A nagylábujján kb lógott a köröm, mert olyan gombás volt az egész, hogy nem akartam elhinni.

Nagyon tróger volt, nem is volt hosszú a randi, mert időközben kimentettem magam.

2015. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom a válaszokat, hasonló is volt, mint az egyik netes.

Tök jól elvoltunk neten, de a találkán meg annyira tolta a külvilág felé, ezt a mi mennyire jól érezzük magunkat dolgot, hogy az is elég necces volt.

Olyan kis megjátszós volt

2015. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
15%
A legkínosabb az volt amikor minden rendben volt, és szex közben amikor hátulról csináltam észrevettem hogy nem durván de fekete szőrős a háta a feneke fölött... Amúgy pedig csinos volt, de ez azonnal és visszafordíthatatlanul lelohasztott ráadásul a szituáció annyira kínosan vicces volt, hogy alig bírtam ki nevetés nélkül... Bocsánatot kértem és hazamentem...
2015. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vakrandi volt. A srác fél óráig ecsetelte, hogy milyen gazdag és mit kapott a szüleitől (lakást, kocsit), aztán rátért arra, hogy gyúrnom kellene, meg hasra és kézre dolgozni, mert az egy kicsit husis. Megjegyzem: 173 cm magas vagyok 56 kg. Itt abba is maradt a "nagy szerelem".



A másik már a sokadik randin volt. Nagyon szimpatikus volt a srác, bemutatott a szüleinek, jól megvoltunk és eljött az idő, hogy ágyba bújjunk. Sötétben előjáték, egyszer csak elkezdett lihegni. Akkor kapcsoltam, hogy ő már a lényegre tért,csak én nem éreztem. Tartott kb 5 másodpercig s közölte, hogy ő végzett és nála ez mindig ilyen gyorsan működik, majd megfordult és aludt. Adtam neki még egy esélyt, de akkor sem változott a forgatókönyv, így gyorsan búcsút intettem neki.

2015. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Volt egy srác, akivel beültünk egy kávézóba, és közölte, hogy ő egy adag tejet fog inni, mert az 50 forint ellentétben a rettentő drága más holmikkal.

A mélypont az volt, amikor azt mesélte, hogy az osztálytársai osztálykiránduláson nagyon berúgtak a vodkától, de ő nem, mert anyukája pogácsáját ette előtte, az meg ugye felszívta. Mert hogy ő ilyen kis előrelátó.


soha többé nem találkoztunk.

2015. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

Elhívta a barátnőjét, ráborította a vízipipát, aztán én fizettem a károkat, s még elkezdett flörtölgetni a pincérsráccal, s még csak pofán sem csaptam.

Amúgy korábban jóban voltam barátilag a csajjal (kb 1,5 évig). Sőt, még ezek után sem dobtam. Dehát no, első csajom volt, voltam én is zöldfülű! :D

2015. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!