Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli lányok, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, ti milyen nyitó szövegnek örültök a legjobban?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, van egy kiszemelt lány aki mindig ugyanazon az útvonalon sétálgat a városba mint én, nagyon tetszik nekem, nem tudom ő mit gondol rólam, de mindig kedvesen rám mosolyog, milyen nyitó szöveget ajánlatok amivel odamehetnék hozzá hiszen még a nevét sem tudom :S
2015. szept. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kérdezd meg hogy erre lakik e? utána pedig mond hogy megvédéded ne hogy baja legyen kár lenne érte. .. aztán ami jön ami érdekel róla mindíg hallgasd meg
2015. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia cica van gazdád?
2015. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát... például a szia gyakran látlak erre felé xynak hívnak és téged? ha megmondja a nevét és beszélgetést nyit feléd akkor érdeklődik irántad. de ha viszont csak te kérdezel és egy két szavas válaszokat kapsz akkor hadjad. amikor találkoztok utkozbe köszönj neki de ha leszólít van remény :)
2015. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. szept. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!