Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik honlapon van olyan társkereső szoftver, amelyik társkeresőkön és közösségi oldalakon a beírt nyitóleveledet folyamatosan küldözgeti sok csajnak automatizálva, vagy egyszerre soknak küldi el a nyitó üzenetet?

Figyelt kérdés
Egyenként igen időigényes sok levelet elküldeni, nem hinném, hogy csak nekem jutott eddig az eszembe, hogy egyszerre jóval több levelet is el lehetne küldeni.
2015. aug. 13. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Pl olyan programra gondoltam, amely facebookon egy napi levélmennyiséget automatikusan elküld közös ismerős nélküli csajoknak, akik kor vagy város alapján vannak szűrve, vagy egy társkeresőn kicsiben kilistázza a csajok profilképét, és te beixeled melyeknek küldje el a nyitóleveledet, vagy valami ilyesmi, ami férfiaknak időt takarít meg.
2015. aug. 13. 18:47
 2/3 ffigaro12 válasza:

1.Szerinted mirevaló a google?

2.Menj el egy diszkóba!

3.Abszolúte nem értem,hogy minek ehhez szoftver.

Én 59 éves vagyok,de mindenféle szoftver nélkül is megtalálom a partneremet(NŐT)

Üdv: Laci

2015. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Ott nem találtam.

2. Minek, amikor discoban van, hogy 600 emberből nem látok egyet sem, aki összejött volna bárkivel? Ez, hogy ott majd összejön tartós kapcsolatra pár nagyritka emberen kívül valaki, csak egy mítosz.

3. Azért, hogy ne azzal kelljen kiéhezettségből összejönni, aki éppen nagy nehezen leesik, hanem hogy több érdeklődőbb legyen a nagyobb levélszám miatt, ami a mennyiség miatt jobb minőséget is hoz, úgy hogy kevesebb időt töltesz a levelezgetéssel.

2015. aug. 16. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!