Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessünk? Tobbi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Helló tizennégy éves vagyok és tetszik egy lány az osztályomból. Legszebb és legokosabb az egész iskolában.(8.-ba jàrunk) El szeretnèm hívni suli utàn egy pizzàra de nincs semmi ötletem h miröl beszèljünk......legyetek szívesek hogy ne azt irjàtok hogy majd jön magàtól mert èn tuti be fogok paràzni+màr elèggè ismerjük egymàst.Nem akarom lesmàrolni a vègèn csak egy puszit adni a szàjàra.De honnan tudjam hogy kèszen àll-e arra hogy megcsókoljam a vègèn?eddig csak tettem a freindzoneboyt (:D) de pizzàzàs után séta közben màr közeledni hozzà.Szòval miröl beszèljünk ès honnan tudom hogy kèszen àll-e a csókra.Javaslatokat köszönöm.

2015. szept. 13. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Már nem vagytok kicsik, szóval egyszerű dolgod lesz. :)

Beszéljetek mondjuk az iskolában történtekről, vagy, hogy hová szeretnétek továbbmenni iskolába. Beszéljetek a barátokról vagy éppen a tanárokról. Beszéljétek meg a nyaratokat, vesézzétek ki az eseményeket. Rengeteg dologról tudtok beszélni, ami csak éppen eszetekbe jut. Tényleg nagyon sokféle dolog van, amiről bármikor lehet tárgyalni. Szóval ne félj megkérdezni, hogy mik történtek vele nyáron. Ez a kérdés elég sok témát tud adni nektek. ^^ A csókról pedig csak annyit, hogy lehet egyszerűbb, ha csak egy öleléssel vagy arcra puszival kezded. Bár ez függ attól, hogy jelen pillanatban milyen kapcsolatban állsz vele.:) Ha mindenképpen a csókot akarod, akkor közelíts csak lassan és ha nem kapja el a fejét, nem ad visszautasító jeleket, akkor szabad a pálya.:) Csak szépen lassan, ne légy túl rámenős, ne ijeszd el. ^^ Sok sikert, remélem segítettem! ;)

2015. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hali!:)köszi igen segítettèl:D
2015. szept. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!